آخرین فرصت دانشگاه‌ها برای معرفی دانشجویان نمونه اعلام شد

گردآوری توسط گروه آموزش ممتازنیوز

آخرین فرصت دانشگاه‌ها برای معرفی دانشجویان نمونه اعلام شد

آخرین فرصت دانشگاه‌ها برای معرفی دانشجویان نمونه اعلام شد

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: دانشگاه ها تا پایان بهمن ماه فرصت دارند دانشجویان نمونه خود را برای انتخاب دانشجوی نمونه کشوری معرفی کنند.

به گزارش ممتاز ، سید ابوالحسن ریاضی در گفتگو با مهر گفت: در حال حاضر دانشگاه ها به تدریج دانشجویان برگزیده خود را برای انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به سازمان امور دانشجویان معرفی می کنند.

 

وی افزود: فرصت قانونی دانشگاه ها برای معرفی دانشجویان نمونه، آخر بهمن ماه ۹۳ به پایان می رسد و دانشگاه ها تا پایان این زمان فرصت دارند دانشجویان برگزیده خود را معرفی کنند.

 

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان تاکید کرد: دانشگاه‌ها محدودیتی برای معرفی دانشجویان نمونه کشوری نداشته و می توانند دانشجویان خود را براساس شیوه نامه دانشجویان نمونه معرفی کنند

.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: تلاش ما این است که امسال، مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری را قبل از پایان سال برگزار کنیم.

 

وی درباره زمان مشخص برگزاری مراسم گفت: با توجه به این مساله که مراسم و معرفی و تقدیر از دانشجویان نمونه کشور توسط مقامات کشوری و با حضور رئیس جمهور برگزار می شود زمان مشخص آن تابع زمانی است که دفتر ریاست جمهوری اعلام کند.

 

دانشجویان نمونه کشوری امسال براساس شیوه نامه جدید این آیین نامه انتخاب و معرفی می شوند و این مراسم به صورت مشترک با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود

/۱۱۷/


اخبار ممتاز / دانشگاه
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *