آخرین وضعیت تعطیلی مشهد فردا شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ به علت کرونا

در خصوص آخرین وضعیت تعطیلی مشهد فردا با توجه به شرایط بد کرونا به اطلاع میرساند، کلیه اصناف، ادارات و بانکهای مشهد روز شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ تعطیل هستند.

تعطیلی مشهد از شنبه۱۴۰۰

به گزارش ممتازنیوز، محمود بنانژاد، رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: طبق آخرین مصوبه ستاد ملی کرونا مجتمع‌های تجاری واقع در پاساژها، مجتمع‌های تجاری و مکان‌های سرپوشیده حق فعالیت ندارند و به همین دلیل از روز شنبه، ۳۰ مرداد ۱۴۰۰، نظارت شدیدتری برای جلوگیری از فعالیت این مراکز اعمال خواهد شد که در صورت تخلف با خاطیان به شدت برخورد قانونی می‌شود.

وی در خصوص تعطیلی مجتمع‌های تجاری واقع در پاساژها، مجتمع‌های تجاری و مکان‌های سرپوشیده مشهد گفت: طبق آخرین مصوبه ستاد ملی کرونا اعمال تعطیلی برای گروه‌های هفت‌گانه اعلام شده از جمله رستوران‌ها، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های بدن‌سازی، پاساژها و بازارهای سربسته و… در نظر گرفته شده است. از این رو و در این شرایط رستوران‌ها، فست‌فودها، کافی‌شاپ‌ها و… اجازه فعالیت تنها به صورت بیرون‌بر را دارند؛ بنابراین در دو هفته گذشته نظارت شدیدی بر فعالیت آن‌ها صورت گرفت.

رئیس اتاق اصناف مشهد با اشاره به برنامه‌ریزی تعطیلی مجتمع‌های تجاری واقع در پاساژها، مجتمع‌های تجاری و مکان‌های سرپوشیده نیز عنوان کرد: برای این تعطیلی زمان خاصی اعلام نشده و طبق مصوبه ستاد ملی کرونا تا بهبود شرایط این محدودیت ادامه خواهد داشت زیرا تردد مردم در فضاهای سربسته موجب تشدید بیماری کرونا خواهد شد.

اتاق اصناف مشهد نیز با صدور اطلاعیه اعلام کرد به علت شیوع گسترده ویروس کرونا، پیشگیری بیشتر از شیوع این بیماری و برای کمک به کادر درمان، اصناف در مشهد تعطیل می‌شوند.

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.