آخرین وضعیت راهها

آخرین وضعیت راهها

عصرخودرو : رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور با اینکه بار خروجی از صبح یکشنبه به سمت شهرهای زیارتی و سیاحتی بیشتر شده است گفت: در محور کرج ـ چالوس ترافیک سنگین است.

به نقل از مهر ، سرهنگ رضا سلبی از تردد پرحجم  در جاده هراز خبر داد و افزود: ‌در آزادراه قزوین رشت محدوده رودبار و منجیل نیز تردد پرحجم همراه با ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است. همچنین در محورهای خروجی به سمت تهران، کرج و قزوین حجم تردد زیاد اعلام شده است.

 وی ادامه داد: همچنین از میدان امیرکبیر تا تونل کندوان در محور کرج چالوس ترافیک سنگین و از تونل کندوان تا سیاه بیشه به سمت مرزن آباد نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

به گفته سلبی، محورهای ورودی به مشهد و قم نیز دارای ترافیک پرحجم است اما در محورهای منتهی به اصفهان و شیراز تا کنون مشکلی گزارش نشده است.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا توصیه کرد: رانندگان تهرانی و سایر هموطنان که قصد مسافرت به شمال کشور را دارند از محور فیروزکوه برای تردد استفاده کنند زیرا در این محور بار ترافیکی خاصی گزارش نشده است.

وی  در مورد وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به شهرهای زلزله زده آذربایجان شرقی گفت: در این محورها نیز مشکل ترافیکی گزارش نشده و تردد در آن روان است.
 

یکشنبه ۲۹ مرداد   ۱۵:۴۱


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *