آخرین وضعیت مسکن ویژه تهرانسر/ ثبت نام انجام نمی شود

۲۷خردادماه،

http://www.bananews.ir/متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر که مدارک آنها از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مورد تایید قرار گرفته است، برای انتخاب پروژه تهرانسر به عنوان پروژه مورد تقاضا به پایگاه اینترنتی مسکن ویژه مراجعه کنند.

به گزارش آن دسته از متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر که مدارک آنها از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مورد تایید قرار گرفته است، برای انتخاب پروژه تهرانسر به عنوان پروژه مورد تقاضا، از بخش  پیگیری ثبت نام وارد شده و قسمت مربوطه را علامت بزنند.

براین اساس در حال حاضر اجرای مسکن ویژه تنها در پروژه تهرانسر در حال انجام است و به نقل از مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تیرماه واگذاری بعضی از واحدها آغاز میشود.

مساحت خالص هر یک از واحد های مسکن ویژه تهرانسر ۱۰۵ متر مربع است و مساحت ناخالص این واحدها با احتساب مشاعات (انباری و پارکینگ و…) به ۱۴۷ متر مربع می رسد.

در حال حاضر ساخت واحدهای این پایگاه اینترنتی با متری ۵۴۰ هزار تومان انجام می گردد  و نرخ زمین در این پایگاه اینترنتی متری ۲٫۵ میلیون تومان محاسبه شده است این در حالی است که قیمت کنونی آپارتمان ها در این منطقه بیش از این رقم است.

ساخت مسکن ویژه در سایر محله های تهران هنوز مشخص نیست بنابراین ثبت نام مسکن ویژه هم در حال حاضر انجام نمی گیرد.

– ، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *