آخرین وضعیت مصدومیت مجتبی جباری

۴شنبه ۱۰م آبان به نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مجتبی جباری هافبک استقلال که یکی از بدشانس‌ترین فوتبالیست‌های ایران محسوب می‌شود، در حال حاضر تمرینات انفرادی خود را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش تفسیری ممتاز نیوز به نقل ازخبرآنلاین: مجتبی جباری هافبک استقلال که یکی از بدشانس‌ترین فوتبالیست‌های ایران محسوب می‌شود، در حال حاضر تمرینات انفرادی خود را پشت سر می‌گذارد.

جباری پس از عمل جراحی که از ناحیه مینیسک روی پایش انجام داد، در حال حاضر شرایط بهتری دارد. او که مدتی است سکوت نموده همچنان دوست ندارد در مورد وضعیت خودش یا مسائل مختلف دیگر صحبت کند و سکوت رسانه‌ای این بازیکن ادامه دارد. خبرنگار خبرآنلاین برای اطلاع از وضعیت جباری با او تماس گرفت تا در مورد مصدومیتش از این بازیکن سوال کند ولی مجتبی فعلا قصد مصاحبه ندارد. او در جمله‌ای کوتاه گفت:«‌ ببخشید، من فعلا نمی‌خواهم مصاحبه کنم و در مورد وضعیتم از دکتر نوروزی پزشک تیم سوال نمایید.»

آخرین خبر ها از وضعیت مجتبی جباری

نوروزی اما که در این مدت تلاش ویژه‌ای برای بهبود جباری داشته است در مورد وضعیت این بازیکن به خبرآنلاین می‌گوید:«‌ مجتبی تمرینات سبک خود را آغاز نموده و حدود یک هفته تا ۱۰ روز دیگر نیاز به تمرینات انفرادی و آمادگی جسمانی دارد تا بتواند به تمرینات تیم اضافه شده و رفته رفته خودش را آماده تمرین با دیگر بازیکنان کند.»

نوروزی در پاسخ به این سوال که بالاخره جباری از چه وقتی می‌تواند بازی کند می‌گوید:« روند بهبودی این بازیکن بسیار خوب پیش می‌رود. اگر شرایط همین‌طور باشد و به امید خدا مشکلی پیش نیاید جباری از ۳ هفته دیگر می‌تواند بازی کند. امیدواریم مشکل خاصی برای او به وجود نیاید و جباری هر چه سریعتر به میادین فوتبال برگردد.»

نوروزی در مورد وضعیت کیانوش رحمتی هافبک دفاعی استقلال که رفته رفته به شرایط بازی نزدیک می‌شود می‌گوید:« کیانوش هم شرایط بسیار خوبی دارد و فکر می‌کنم از ۲ یا ۳ هفته دیگر می‌تواند برای استقلال به میدان برود.»

طبقه بندی: خبرها مهم   |   تعداد بازدید: ۱۰۰ نفر   |   تاریخ انتشار یافتن: چهارشنبه ۱۰ آبان
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , مجتبی جباری, مصدومیت مجتبی جباری, وضعیت مصدومیت مجتبی جباری

مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، خبرها روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ