آزادکاران اوزان دوم حریفان خود را شناختند

جام جم آنلاین: نمایندگان اوزان ۶۰، ۸۴ و ۱۲۰ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن حریفان خود را در این مسابقات شناختند.

مراسم وزن‌کشی ۳ وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد المپیک عصر امروز برگزار شد که نمایندگان اوزان ۶۰، ۸۴ و ۱۲۰ کیلوگرم کشورمان حریفان خود را در این مسابقات شناختند.

مسعود اسماعیل‌پور در وزن ۶۰ کیلو در دور نخست به مصاف گیلرمو تورس از مکزیک می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار با دوران ژوگازی‌یف قزاقستانی و نفر سوم جهانی استانبول که در دور اول استراحت می کند، روبه‌رو می‌شود.

بسیک کودوخوف روس، دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۰۸ پکن و ۳ طلای قهرمانی جهان، فرانکلین گومز از پورتوریکو دارنده نقره ۲۰۱۱ جهان، آناتولی گوئیدا از بلغارستان و یوگشوار دات از هند در گروه اسماعیل‌پور حضور دارند.

نکته جالب توجه در این وزن رویارویی گومز و کودوخوف در دور نخست است که یادآور فینال جهانی ۲۰۱۱ استانبول است.

طغرل عسگر‌اف، دارنده مدال نقره ۲۰۱۰ جهان، کینیچی یوموتو ژاپنی و برنده مدال برنز المپیک پکن در بالای جدول این گروه مبارزه می‌کنند.

در ۸۴ کیلو احسان لشگری در دور نخست به مصاف یرمک بایداشوف از قزاقستان می‌رود. وی در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده یوسف عبدالسلام‌اف دارنده مدال نقره المپیک پکن از تاجیکستان و حاجی مراد ماگومدوف از ارمنستان دیدار خواهد کرد.

در گروه لشگری شریف‌ شریف‌اف آذربایجانی، قهرمان ۲۰۱۱ جهانی استانبول و بهترین آزادکار سال جهان، زائوربک سوخی‌یف ازبکستانی و برنده مدال نقره جهانی ۲۰۱۰، طلای ۲۰۰۹ و برنز ۲۰۰۷ جهان، ابراگیم آلداتف برنده مدال نقره جهان در سال ۲۰۱۱ از اوکراین، آنزور یوریشف، قهرمان اروپا از روسیه و جیک هربرت دارنده نقره ۲۰۰۹ جهان از آمریکا حضور دارند.

کمیل قاسمی در وزن ۱۲۰ کیلو پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با آریان بوهلار از کانادا روبرو می شود و در صورت پیروزی با برنده دیدار آرتور تایمازوف کشتی‌گیر نامدار ازبکستانی و قهرمان المپیک و نیک ماتوهین از آلمان روبرو می‌شود.

ترول دلاگنف از آمریکا، آلکسی شیماروف، قهرمان ۲۰۱۱ جهان از بلاروس و دانیل لیگتی از مجارستان در گروه قاسمی هستند. بلال ماخوف روس در گروه پایین جدول کار بسیار راحتی برای حضور در دیدار فینال دارد.

این مسابقات از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه فردا (یکشنبه) در سالن اکسل شهر لندن آغاز می‌شود. (فارس)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *