آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

۳۰م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

۱م بهمن ۴۳

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد.

علیرضا مهرآسا با بیان این که ثبت‌نام این آزمون در شش ماهه اول سال جاری انجام شده بود، افزود: بیش از ۱۱ هزار نفر برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، با این حال تلاش خواهیم کرد در آگهی ثبت‌نامی که به زودی منتشر خواهد شد برای سایر داوطلبان حایز شرایط نیز که قبلا موفق به ثبت‌نام نشده‌اند فرصت لازم فراهم شود.

وی با بیان این که سهمیه استخدامی این آزمون بین دستگاه‌های اجرایی استان توزیع شده، گفت: با توجه به این که کلیه اقدامات مربوط به این آزمون از طریق سامانه کارمند ایران انجام می‌شود لذا انتشار یافتن آگهی و برگزاری آزمون منوط به تکمیل این سامانه و درج پست‌های سازمانی بلاتصدی در آن از طرف دستگاه‌ها است.

مهرآسا با اشاره به اقداماتی که در راستای طرح استخدامی مهرآفرین صورت گرفته، خاطرنشان کرد: موضوع تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران معزز که در دستگاه‌های اجرایی شاغل می باشند برای اقدام برابر مفاد طرح مهرآفرین به کلیه دستگاه‌ها اعلام شده و از طرف استانداری پیگیری می‌شود.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی سایر نیروهای اجرایی نیز گفت: شماره مستخدمی تعدادی از این نیروها که در آزمون اسفند ماه ۹۰ پذیرفته شده بودند از مرکز اخذ شده و به محض ارسال مدارک مورد نیاز از طرف دستگاه‌های مقصد تخصیص خواهد یافت.

وی افزود: اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون تبدیل وضعیت خرداد ماه نیز به دستگاه‌ها اعلام شده تا ضمن تماس با آنها نسبت به تکمیل پرونده استخدامی برای طی مراحل بعدی اقدام نمایند.

مهرآسا اظهار داشت: در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی سایر نیروهای قراردادی شاغل در دستگاه‌های اجرایی استان به پیمانی که متقاضی انتقال به مناطق کمتر توسعه یافته استان می باشند نیز طبق اعلام نظر و درخواست دستگاه‌های اجرایی اقدام خواهد شد.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – خبرها به روز


استخدام
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ