آزمون: امیدوارم با گلزنی من، عراق را شکست دهیم

مهاجم تیم ملی ایران می‌گوید او و هم تیم‌های او به دنبال کسب سه امتیاز مقابل عراق هستند.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از ایسنا، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از دیدار با عراق اظهار کرد: همیشه بازی‌های ما جلوی عراق سخت بوده و هیچ وقت آسان نبوده است. خیلی احترام زیادی برای بازیکنان عراق قائل هستیم و بازیکنان باکیفیتی هستند اما به شخصه به بازیکنان خودمان خیلی اعتماد داریم. ما از بازی کنار این بازیکنان لذت کافی را می‌برم. همه تمرکزمان را روی این بازی گذاشتیم و برای کسب سه امتیاز آمده‌ایم.

آزمون درباره غیبت در دیدار با سوریه و شرایط تیم ملی برای بازی با عراق گفت: قطعا از شرایط تیم ملی راضی هستم و اگر در ترکیب باشم، به طور صددرصد به تیم ملی کمک می‌کنم. در بازی‌های سخت با تمام تکرکز بازی می‌کنم. دوست داشتم در بازی با سوریه حضور داشته باشم اما به علت دو کارته بودن محروم بودم. بالاخره بازی نخست ما بود و شاید بازیکنان آمادگی زیادی نداشتند اما قول صددرصد می‌دهم که الان آماده هستیم و با حضور اسکوچیچ در کنار زمین، شرایط بهتر شود. اگر ما خودمان خوب بازی کنیم، توان رویارویی با تمام تیم‌ها را داریم.با توجه به اینکه چندین و چند بار بازی کردند تجربه کافی را دارند. ما به عراق احترام می‌گذاریم اما ما بازیکنان باتجربه و جوان باکیفیت و خوبی داریم. به همین دلیل از بازی کنار این بازیکنان لذت می‌برم.

او واکنش به موفقیت خود در گلزنی به عراق و زدن سه گل به این تیم در دیدارهای گذشته، درباره تکرار گلزنی در بازی پیش رو گفت: من سه گل به تیم ملی عراق زده‌ام اما این وظیفه یک مهاجم است که باید گلزنی کند و کار خود را با گلزنی تمام کند. فردا هم امیدوارم کارم را به خوبی انجام دهم و گل بزنم و تیم ملی ایران برنده بازی شود.

مهاجم تیم ملی درباره غیبت هواداران در ورزشگاه‌ها و تاثیر این موضوع بر شرایط مسابقات گفت: بازی در ورزشگاه بدون هوادار، لذت کافی ندارد. امیدوارم هواداران هر چه زودتر به ورزشگاه‌ها بیایند و از تیم ملی خودشان حمایت کنند. حضور در ورزشگاه حق هواداران عراق، امارات، چین و …. است. امیدوارم دوران پاندمی کرونا زودتر تمام شود.

آزمون در بازی نخست تیم ملی برابر سوریه به علت دریافت دو کارت زرد در مرحله قبل محروم که اتفاقا کارت زرد دوم خود را در اخرین دیدار مرحله قبل مقابل عراق دریافت کرد.

دیدار تیم‌های ملی ایران و عراق از هفته دوم انتخابی جام جهانی در کشور قطر (به علت محرومیت عراق از میزبانی) برگزار می‌شود. این دیدار ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه خلیفه دوحه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *