آزمون دستیاری فردا برگزار می‌شود/ داوطلبان نگران امنیت آزمون نباشند

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

2-125.jpg

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی فردا با رقابت ۱۵ هزار و ۵۰۰ داوطلب برگزار می گردد و هیچ مشکلی در روند برگزاری این آزمون وجود ندارد.

دکتر غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی فردا با رقابت ۱۵ هزار و ۵۰۰ داوطلب، برگزار می گردد، اظهار کرد: تا ساعت ۹:۳۵ امروز۱۱ هزار و ۲۰۰ داوطلب کارت خود را با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir، دریافت کرده‌اند.

وی در خصوص جزئیات برگزاری آزمون تخصصی دستیاری پزشکی، اظهار کرد: این آزمون با رقابت ۱۵ هزار و ۵۰۰ داوطلب که معادل ۵۱ درصد آن را مردان و ۴۹ درصد را خانم‌ها تشکیل می‌دهند، ۹ صبح فردا، پنجم اردیبهشت ۹۲ برگزار می‌شود.

حسن زاده ادامه داد: این دوره از آزمون دستیاری در ۲۷ رشته تخصصی و ۱۸ شهر و ۱۹ حوزه امتحانی که شامل دو حوزه در تهران و یک حوزه در استان‌های دیگر است، برگزار می‌شود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با تاکید بر تأمین تمهیدات امنیتی این دوره از آزمون، خاطرنشان کرد: در این دوره برنامه‌ریزی دقیقی برای امنیت و حفاظت از آزمون در نظر گرفته شده است، بنابراین جای هیچگونه نگرانی برای داوطلبان وجود ندارد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ