آسوشیتدپرس: ایرانیان از ترامپ و کلینتون دل خوشی ندارند!


آسوشیتدپرس در گزارشی از تهران می نویسد ایرانی ها به دقت کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا را دنبال می کنند چرا که می دانند مستاجر بعدی کاخ سفید تاثیری مستقیم در زندگی شان دارد.آسوشیتدپرس: ایرانیان از ترامپ و کلینتون دل خوشی ندارند!

پورتال خبری ممتاز نیوز: توافق اتمی سال گذشته قدرت های جهان با ایران در کانون این ماجرا است. دونالد ترامپ نامزد احتمالی جمهوریخواهان این توافق را به باد انتقاد گرفته و گفته است در آن بازنگری می کند.

ایران و آمریکا که پس از ماجرای گروگانگیری و قطع روابط، مناسبات دیپلماتیک ندارند اما این روزها منافع بالقوه و توجه رسانه های ایرانی به اخبار غرب، انتخابات آمریکا را به نقل محافل ایرانی بدل کرده است.

آسوشیتدپرس می نویسد مردم کوچه و بازار ایران با آن که از مواضع ترامپ درباره ایران دل خوشی ندارند اما مواضع سرسختانه هیلاری کلینتون نامزد احتمالی دموکرات ها در انتخابات نیز برایشان چندان امیدبخش نیست. از سویی تلویزیون حکومتی نیز بر تاثیر بالقوه انتخابات آمریکا بر توافق اتمی تمرکز کرده است.

به نوشته آسوشیتدپرس مقامات ایران از اظهارنظر درباره انتخابات آمریکا خودداری می کنند.

این خبرگزاری در پایان نوشت: با تمام این ها، تردید همیشگی مقامات ایران مبنی بر این که واشنگتن هرگز نظام ایران را نمی پذیرد و خواستار جایگزین کردن آن است، عوض نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ