آصفری: کشورهای منطقه گول چراغ سبز رژیم صهیونیستی را نخورند

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد که کشورهای منطقه نباید گول شعارهای دهن پرکن و چراغ سبز رژیم صهیونیستی را بخورند چراکه هرگونه تصمیم گیری در خصوص تعامل با رژیم صهیونیستی یک اشتباه استراتژیک است.

محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به توافق صورت گرفته بین امارات و رژیم صهیونیستی بیان کرد: امروز رژیم صهیونیستی به دنبال اجرایی کردن پروژه از نیل تا فرات است و در این راستا دست به اقداماتی تروریستی زده و از سوی دیگر تلاش می کند تا روابط خود را با کشور های منطقه گسترش دهد.

وی در ادامه اظهار کرد: رژیم صهیونیستی از سر دلسوزی به دنبال گسترش روابط خود با کشورهای منطقه نیست بلکه به دنبال تامین منافع خود است. رژیم صهیونیستی قصد دارد با خام کردن کشورهای منطقه به اهداف خود یعنی تصرف کشورهای کوچک و حداکثر بهره‌وری از آنان دست یابد.

نماینده مردم اراک در مجلس تصریح کرد: از سوی دیگر رژیم صهیونیستی یک دولت نیست بلکه یک حزب است و رابطه با آن هیچ جایگاهی نداشته و یک اشتباه دیپلماتیک ترقی می شود. امروز رژیم صهیونیستی قصد دارد با ایجاد اختلاف بین کشورهای منطقه به هدف خود یعنی ناامن کردن و سپس تصرف آنان برسد.

وی در ادامه تاکید کرد: کشورهای منطقه نباید گول شعارهای دهن پرکن و چراغ سبز رژیم صهیونیستی را بخورند. هرگونه تصمیم گیری در خصوص تعامل با رژیم صهیونیستی یک اشتباه استراتژیک بوده و با این تصمیم غلط یک گام رژیم صهیونیستی را به مرزهای خود نزدیک‌تر می کنند که خود تهدیدی بزرگ برای امنیت آنان است.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *