آغاز احداث پارکینگ همسطح در علی آباد

فروردین ۱۴۰۳

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۶ از آغاز به کار فعالیت احداث پارکینگ همسطح مجاور با پایه تاکسیرانی و اتوبوسرانی علی آباد خبر داد.

 حامد میرزا بیگی،  در گفتگو با خبرنگار  اجتماعی باشگاه خبرنگاران  با اعلام این خبر گفت:  طی بررسی های انجام شده  در تیر ماه سال ۹۲ ،  فعالیت احداث پارکینگ همسطح در جنب پایانه تاکسیرانی  و اتوبوسرانی علی آباد آغاز شد.
وی افزود: به منظور رفاه حال شهروندان محله علی آباد پارکینگ همسطح به مساحت ۸ هزار متر جنب پایانه علی آباد احداث می گردد .
 میرزا بیگی در ادامه عنوان کرد: زمینی به مساحت  ۸ هزار متر در جنب پایانه تاکسیرانی و اتوبوسرانی علی آباد که  محل انبار لوازم استقاطی مترو بود خریداری  و هم اکنون در حال تخلیه است .
 وی تصریح کرد:  این زمین تخلیه شده و پس از دیوار کشی و زیر سازی و آسفالت ، پارکینگ  همسطح ساخته می گردد.
 میرزا بیگی اظهار کرد:  این  پارکینگ  با مساحت ۸ هزار متر و ظرفیت ۳۱۰ خودرو احداث خواهد شد.
 وی با اشاره به اینکه آغاز  احداث این پروژه از ۲۳ مرداد ماه با تخلیه لوازم اقساطی  آغاز شده  گفت: با احداث  این پارکینگ  امنیت اهالی اطراف پایانه به خصوص  اهالی شهرک شهید بهشتی افزایش خواهد یافت.
میرزا بیگی در پایان به دیگر  برنامه ها اشاره خاطر نشان کرد: مسیر دوچرخه سواری  در ناحیه ۳٫۴  پایانه تاکسیرانی و اتوبوسرانی و سرویس بهداشتی علی آباد و پارکینگ همسطح در مجاور آن همزمان به بهره برداری خواهد رسید./


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.