آغاز ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد از فردا

۳۱اردیبهشت،

154-10.jpg

ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد اسلامی از فردا چهارشنبه (اول خرداد ماه) آغاز می‌شود و تا روز سه‌شنبه (هفتم خرداد ماه) ادامه دارد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی EPT.iauset.com نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی در خصوص زمان صدور کارت ورود به جلسه، اظهارکرد: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه (۱۳ خرداد ماه) آغاز می‌شود، بنابراین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی فوق‌الذکر نسبت به تهیه کارت خود اقدام کنند.

اقبالی همچنین دربارهٔ ویژگی‌های آزمون زبان انگلیسی EPT، گفت: این آزمون نوعی تافل محسوب می‌شود که دانشگاه آزاد برگزارکننده آن است و برای شرکت در آن هیچ منعی به لحاظ سنی وجود ندارد.

وی افزود: زمان برگزاری این آزمون در روز جمعه (۱۷ خرداد ماه) خواهد بود که داوطلبان باید در زمان‌هایی که بعدا اطلاع‌رسانی خواهد شد، در حوزه امتحانی خود حضور به هم رسانند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پایان، گفت: اگر داوطلبی در خصوص این آزمون با پرسش یا سوالی مواجه شد، می‌تواند به نشانی porsesh@azmoon.net مراجعه کرده، سوال یا مشکل خود را مطرح کند تا کارشناسان مرکز پاسخ‌های لازم را بدهند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *