آغاز ثبت‌نام آزمون فراگیر پیام‌نور از هفته آینده

آغاز ثبت‌نام آزمون فراگیر پیام‌نور از هفته آینده

جام جم آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت‌نام در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد سال دانشگاه پیام نور را تشریح کرد.

حسین توکلی در گفت‌و‌گو با ایسنا افزود: ثبت نام آزمون ‌فراگیر کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از ساعت ۹ صبح یکشنبه، نهم مهر آغاز و تا یکشنبه شانزدهم مهر پایان می‌پذیرد.

وی افزود: همچنین ثبت‌نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور از ساعت ۹ صبح چهارشنبه دوازدهم مهر آغاز و در پایان روز پنجشنبه بیستم مهر پایان می‌پذیرد.

توکلی تصریح کرد:‌ اطلاعیه سازمان سنجش حاوی شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت‌نام در دوره‌های مذکور روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

همچنین عبدالله معتمدی، معاون آموزشی دانشگاه پیام نور با بیان این‌که آزمون فراگیر امسال دانشگاه پیام نور بیست‌وچهارم آذر برگزار می‌شود، گفت: امسال از طریق آزمون فراگیر، هم برای بهمن و هم برای مهر سال ۹۲ دانشجو پذیرش خواهد شد.

وی افزود: دانشجویانی که تحصیل آنها در سی‌ام دی سال ۹۱ تمام شود و در آزمون فراگیر پذیرش شوند، می‌توانند از بهمن ماه به عنوان دانشجویان جدید فراگیر پذیرش شوند. همچنین دانشجویانی که درس آنها تا سی‌ویکم دی سال ۹۱ پایان نیابد در مهر سال ۹۲ به عنوان دانشجوی فراگیر پذیرش خواهند شد.

معتمدی تاکید کرد: بر این اساس دانشجویان پیش‌دانشگاهی و همچنین دانشجویان شاغل در سال آخر نیز می‌توانند در آزمون فراگیر شرکت کنند و پس از پایان درسشان و در صورت قبولی در مهر سال ۹۲ در دانشگاه پیام نور پذیرش خواهند شد.

معاون دانشگاه پیام نور با بیان این‌که پذیرش براساس ظرفیت است، در خصوص ظرفیت‌های آزمون امسال به ایسنا گفت: بر این اساس در مقطع کارشناسی در هر رشته محل بین ۳۰ تا ۵۰ نفر پذیرش خواهند شد. همچنین در مقطع کارشناسی ارشد نیز ۱۵ نفر به صورت آموزش محور و ۱۵ نفر به شیوه آموزش و پژوهش‌ محور پذیرش خواهند شد.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *