آغاز ثبت‌نام قطعی و جانمایی الکامپ هجدهم از ۲۰ آبان‌ماه

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ دوشنبه ۱۵آبان۹۱،

ثبت نام‌های قطعی و جانمایی شرکت‌ها در نمایشگاه الکامپ هجدهم که از ۱۹تا ۲۲ آذرماه برگزار می‌شود، از ۲۰ آبان ماه جاری به صورت همزمان و آنلاین در وب پایگاه اینترنتی رسمی الکامپ به آدرس www.elecomp18.com آغاز می‌شود.

به گزارش تفسیری سرویس فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،‌ بر اساس اعلام ستاد اجرایی الکامپ هجدهم، برای ثبت نام قطعی متقاضیان باید پس از تکمیل مرحله پیش ثبت نام، در این مرحله بها غرفه‌ها را بپردازند تا قطعیت حضور آن‌ها در این نمایشگاه رسمیت یابد.

در پایگاه اینترنتی برگزاری الکامپ اشاره شده است: پس از تکمیل شدن ثبت نام‌های رسمی نمایشگاه الکامپ هجدهم، جا نمایی‌ها از طریق سیستم‌های کامپیوتری انجام شده و جای هر متقاضی در سالن‌های مختلف نمایشگاه مشخص خواهد شد.

بر اساس این گزارش تفسیری، تاکنون حدود ۱۷ هزار متر مربع از فضای نمایشگاه الکامپ هجدهم در مرحله پیش ثبت نام تقاضا شده است. این ۱۷ هزار متر مربع از فضای نمایشگاه برای بخش ریالی درخواست شده و حدود ۸۰۰ متر نیز در بخش ارزی که این موضوع نشانگر این است که با توجه به مشکلات اقتصادی، شرکت ها تمایل بسیاری برای حضور در الکامپ هجدهم دارند.

به گفته مسوولان ستاد اجرایی نمایشگاه با توجه به میزان تقاضاها در مرحله پیش ثبت نام، ممکن است که فضای نمایشگاهی با کمبود مواجه شود.

در پایگاه اینترنتی www.elecomp18.com نیز راهنمای ثبت نام انتشار یافته است.

مراحل ثبت نام در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (IRAN ELECOMP 2012) شامل سه مرحله است که مرحله اول و دوم آن از طریق وب پایگاه اینترنتی نمایشگاه در مهلت‌های تعیین شده و مرحله سوم با مراجعه حضوری به محل ستاد برگزاری نمایشگاه انجام می پذیرد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *