آغاز ثبت نام کلاس فشرده عکاسی

۲۷خردادماه،

سایت عکاسی درترم تابستان ۹۲ دوره‌ کلاس حضوری دوره عکاسی مقدماتی_ فشرده را برگزار می‌کند.

به گزارش هنرآنلاین؛ پایگاه اینترنتی عکاسی درترم تابستان ۹۲ دوره‌ کلاس حضوری دوره عکاسی مقدماتی_ فشرده را برگزار می‌کند.

برگزاری این دوره‌ آموزشی به صورت فشرده براساس تقاضای علاقمندان و هنرجویانی که ساکن تهران نیستند طراحی و برنامه‌ریزی شده تا امکان حضور این علاقمندان در این کلاس‌ به طور حضوری در یک دوره‌ زمانی کوتاه‌مدت فراهم شود.

هنرجویان در این دوره به صورت تئوریک و عملی با مفاهیم اولیه‌ فن عکاسی همچون سرعت شاتر، دیافراگم، حساسیت، نورسنجی، جبران نوردهی، فوکوس، فاصله‌ کانونی، عمق میدان وضوح، لنزها و ویژگی‌های آنها، تراز سفیدی، قفل فوکوس و نورسنجی، براکتینگ، فلاش، فیلترها، فورمت‌های ذخیره عکس و سایر مواردی که هنگام آغاز عکاسی به آن‌ها نیاز دارند آشنا می‌شوند.

مدرس این دوره‌ فشرده کاوه بغدادچی است که تاکنون برنده‌ چندین جایزه‌ عکاسی در داخل و خارج کشور از جمله شش جایزه‌ بین‌المللی بوده است.

آثار او تاکنون در بیش از ۶۰ مسابقه و جشنواره‌ سراسری و بین‌المللی مورد پذیرش قرار گرفته است. در کارنامه‌ او تدریس عکاسی در دانشگاه آزاد قزوین و انجمن سینمای جوان هم دیده می‌شود. وی هم‌اکنون به عنوان نویسنده و مترجم مطالب خبری، آموزشی و تحلیلی با “سایت عکاسی” و به عنوان مدرس با آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای همکاری دارد.

کلاس فشرده‌ی “عکاسی مقدماتی” در شش جلسه از روز شنبه ۱ تا پنجشنبه ۶ تیر ۹۲ هر روز از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳ برگزار می‌شود و شهریه آن ۲۳۰ هزار تومان است. علاقه‌مندان به شرکت در این کلاس می‌توانند برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام با شماره ۸۸۱۰۶۱۴۲ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

۳۲۰/۳۲


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *