آغاز فروش سرویس فون واژه در مخابرات استان تهران

۲۵اردیبهشت،

به منظور تسهیل ارتباطات مشتریان و گسترش سرویس‌های تازه مخابراتی فروش سرویس فون واژه در روز جهانی مخابرات آغاز می گردد.

به گزارش ایسنا، محمد رضا بیدخام – معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران – ضمن اعلام این مطلب گفت: سرویس نوین فون واژه این امکان را به مشترک می دهد تا به جای اعلام شماره تلفن از کلمات استفاده کند. این امر فرد را بی نیاز از حفظ شماره تلفنها کرده و سبب تسهیل در ارتباطات می گردد.

وی افزود: این طرح برای شماره‌های ۴، ۵ و ۸ رقمی قابلیت اجرا دارد و در آن برای هر کلمه (word) یک شماره تلفن ( Telephonenumber) و برای هر شماره تلفن یک یا چندین کلمه تعریف می گردد.

بیدخام از دیگر مزایای و قابل توجه این سرویس، معادل یابی بسیار ساده و آسان آن اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه روی دکمه‌های شماره گیر تمامی گوشی‌ها حروف انگلیسی درج شده، می توان بجای اعداد در شماره تلفن‌ها از معادل حروفی آنها استفاده کرد و بنابراین شماره تلفن را به جای اعداد با حروف بیان کرد. همچنین کدهای خدماتی ( شماره های ۴ و ۵ رقمی مشمول طرح فون واژه) این امکان را برای شرکتها و موسسات فراهم می کند تا با انتخاب کلمه (نام) مورد نظر، شماره معادل آن را انتخاب کنند چرا که حفظ و بخاطر سپاری شماره تماس شرکت ها و موسسات، همواره یکی از معضلات مشتریان است.

معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران خاطر نشان کرد: از جمله مزایای قابلیتهای سر شماره‌های (۴ و ۵ رقمی) فون واژه، امکان دایر شدن اینگونه شماره‌ها در مناطق مخابراتی سطح استان تهران است و در بین همه کسانی که نام آنها با شماره یکسان است، فقط یک نفر می تواند دارای شماره تلفن معادل با نام مورد نظر فون واژه باشد و این یک مزیت در دنیای رقابتی تجارت است.( بطور مثال تنها یک متقاضی سرویس می تواند واژه taxi bime و غیره را دریافت کند).

وی در پایان گفت: متقاضیان این سرویس می توانند علاوه بر مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت مخابرات استان تهران به آدرس www.tct.ir و انتخاب نام یا شماره مورد نظر و تکمیل فرم با ۱۹۰ واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران تماس حاصل کرده و نسبت به ثبت نام درخواست خود اقدام کنند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *