آغاز نام نویسی دکتری تخصصی آزاد ۹۳

گردآوری توسط گروه آموزش ممتازنیوز

خبرگزاری آریا-ثبت نام دوره دکتری تخصصی (PHD) سال ۹۳ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، دکتر ناصر اقبالی  گفت: داوطلبان دوره دکتری تخصصی (PHD) می توانند از امروز (یکشنبه) با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام کنند.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این ثبت نام تا روز یکشنبه هشتم دی ماه ۹۲ ادامه خواهد داشت.
اقبالی در پاسخ به این سؤال که هر داوطلب چند رشته / محل را می تواند انتخاب کند، گفت: هر داوطلب آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی می تواند یک رشته و حداکثر ۵ واحد دانشگاهی را انتخاب کند و در سایت آن را درج نماید.
وی در مورد حوزه امتحانی داوطلبان گفت: داوطلبان با آزمون می توانند در صورت تمایل حوزه امتحانی خود را با توجه به نزدیکی به محل سکونت خود انتخاب کنند.
این حوزه های امتحانی شامل اصفهان(خوراسگان)، تبریز، رشت، ساری، کرمان، مشهد، علوم و تحقیقات خوزستان، تهران، پردیس علوم و تحقیقات سیستان و بلوچستان، شیراز و علوم و تحقیقات کرمانشاه است.
 رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی  درخصوص شرایط ثبت نام بدون آزمون دوره دکتری سال ۹۳ گفت: داوطلبان باید در علوم انسانی حداقل معدل ۱۸ و در سایر رشته ها حداقل ۱۷ و در پایان نامه در همه رشته ها ۵۰/۱۸ را در مقطع کارشناسی ارشد کسب کرده باشند.
 وی  افزود: از تغییرات شرایط ثبت نام بدون آزمون این است که هیچ شرط سنی برای این دسته از داوطلبان درنظر گرفته نخواهد شد.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: داوطلبان می توانند برای کسب اطلاع از جزئیات شرایط ثبت نام بدون آزمون دوره دکتری به سایت مراجعه کنند.
وی درخصوص زمان برگزاری آزمون دوره دکتری گفت: این آزمون در ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار خواهد شد.
اقبالی  اعلام کرد: داوطـلـبان می تواننـد درصورت مواجه شـدن بـا هـر سـؤال یا ابهامی به سایت www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح کنند و یا به آدرس الکترونیکی porsesh@pubr-azmoon.com ایمیل خود را ارسال نمایند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.


خبرگزاری ممتاز به نقل از آریا
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *