آغاز هجدهمین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی شهرستان محلات

هجدهمین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی شهرستان محلات آغاز بکار کرد و تا ۲۸ خرداد در محل پایانه صادراتی گل این شهرستان برپا خواهد بود.

آغاز هجدهمین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی شهرستان محلات

به گزارش ممتاز نیوز، فرزاد مخلص‌الائمه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پس از چند سال وقفه، نمایشگاه تخصصی گل و گیاهان زینتی محلات برگزار شد. این نمایشگاه در سال جاری از نظر کمی و کیفی نسبت به دوره قبل رشد کرده است.

وی ادامه داد: حدود ۱۰۰ غرفه از چند استان با تنوع بسیار خوبی در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و پایتخت گل‌های زینتی ایران، میزبان علاقمندان گل خواهد بود. همزمان با برگزاری این نمایشگاه و روز ملی گل، جلسه مشترک شورای گفتگوی بخش دولتی و بخش خصوصی در اتاق بارزگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی با حضور معاون وزیر کشاورزی برگزار شد و مشکلات مربوط به حوزه فعالان کشاورزی و تولیدکنندگان گل و گیاهان زینتی مطرح و بررسی شد.

استاندار مرکزی افزود: طی نشستی با تولیدکنندگان شاخص گل و گیاهان زینتی شهرستان محلات، مشکلات این بخش بررسی شد و تصمیماتی در سطح استان اتخاذ شد تا تولیدات این عرصه افزایش پیدا کرده و مشکلات این صنعت در حوزه صادرات، مرتفع شود.

به گزارش ایسنا، هجدهمین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی شهرستان محلات از ۲۵ الی ۲۸ خردادماه در زمینی به مساحت ۷ هزار و ۱۰۰ متر مربع مساحت در ۱۰۰ غرفه برپا شده و تولیدکنندگانی از سراسر کشور تولیدات گل و محصولات جانبی خود را به نمایش گذاشته اند.

این نمایشگاه در محل دهکده گل و پایانه صادراتی گل شهرستان محلات دایر است.

انتهای پیام/


استانی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.