آقای روحانی! حداقل یک بار متن کتاب خودتان را بخوانید/ پاسخ به ادعاهای تلویزیونی حسن روحانی

 اظهارات بی پایه و اساس آقای حسن روحانی در برنامه گفتگوی ویژه خبری، هنوز هم با واکنش محافل کارشناسی و رسانه ای همراه است.

 روحانی در پاسخ به سؤال مجری گفت‌وگوی ویژه خبری مبنی بر توقف قراردادهای سعدآباد، بروکسل و پاریس گفت: شما که می‌دانید این مسائل دروغ است، در سعدآباد اصلاً قراردادی نبود، طرح این مسائل مربوط به بی‌سوادها است، شما که اینها را می‌دانید و اگر در گوشی به شما اطلاع می‌دهند حتماً آنها بلد نیستند که به شما می‌گویند. وی افزود: در بیانیه تهران قطعنامه این بود که همه چیز متوقف شود ولی ما اجازه ندادیم.

 در ادامه مجری برنامه در رابطه با تعطیلی UCF سؤال کرد که روحانی اظهار داشت: شما آن زمان کجا بودید؟ خوب است که تاریخ را بخوانید، مذاکرات تهران مهر سال ۸۲ انجام شد و UCF فروردین ۸۳ به مرحله اول رسید و مرحله پس از آن پائیز ۸۳ بود و در فروردین ۸۴ نیز تکمیل شد. وی افزود: تولید آب سنگین در تابستان ۸۳ صورت گرفت، تولید کیک زرد زمستان ۸۳ و تکمیل سانتریفیوژ نیز زمستان ۸۳ انجام شد. روحانی گفت: ما هیچ کاری را متوقف نکردیم بلکه فناوری را تکمیل کردیم.

 این در حالی است که حتی بر اساس متن منتشرشده توسط خود جناب آقای روحانی در کتاب «امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای»، تناقضات و خلاف واقع گویی های ایشان کاملا مشهود است. در این کتاب آقای روحانی از چگونگی تعلیق همه جانبه فعالیت های هسته ای ایران و داستان وادادگی تیم هسته ای ایران در برابر کشورهای غربی روایت کرده و بیان می کند که اگر درایت رهبر انقلاب نبود، بدون شک کاپیتالاسیون دیگری بر ایران تحمیل می شد.

 اما گویا آقای روحانی حتی متن منتشرشده توسط خودشان را هم فراموش کرده اند که چنین ادعاهای واهی را در برنامه زنده تلویزیونی مطرح کردند.

بنابراین بولتن نیوز، اولا محض اطلاع شخص جناب آقای روحانی و ثانیا مخاطبین محترم بولتن نیوز و همه مردم عزیز کشور، فایل عملکرد جناب آقای روحانی و تیم هسته ای ایران در دولت اصلاحات را برای دانلود منتشر می کند.

نوشته آقای روحانی! حداقل یک بار متن کتاب خودتان را بخوانید/ پاسخ به ادعاهای تلویزیونی حسن روحانی اولین بار در ممتازنیوز، پورتال جامع آموزشی اطلاع رسانی کشور ، مجله اینترنتی ، خبر ، ورزش ،تکنولوژِی News,Sport پدیدار شد.

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. خندون گفت:

    درود بر خاتمی!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *