آلودگی شدید هوا در اصفهان

شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان و خمینی شهر امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شد.

آلودگی شدید هوا در اصفهان

به گزارش ممتاز نیوز، شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۵ ایستگاه سنجش فعال در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ صبح یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت با میانگین ۱۵۳ وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می‌دهد.

بر اساس داده‌های سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط‌زیست (منطقه اصفهان) شاخص هوای این کلان‌شهر امروز در ساعت انتشار این گزارش در ایستگاه خیابان ۲۵ آبان با ۱۶۳، خیابان احمدآباد ۱۹۶، میدان انقلاب ۱۶۰، پارک زمزم ۱۵۱، بزرگراه خرازی ۱۷۶، رهنان و ایستگاه ولدان ۱۷۰، خیابان زینبیه ۱۵۳، خیابان فرشادی ۱۵۹، بولوار کاوه ۱۷۳، کردآباد ۱۸۹ و خیابان میرزا طاهر ۱۵۷ AQI در وضعیت قابل قبول است.

شاخص هوای اصفهان همچنین در ایستگاه دانشگاه صنعتی با عدد ۱۴۱ AQI وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و در ایستگاه خیابان فیض ۸۰ و سپاهان‌شهر ۵۷ AQI وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد.

امروز شاخص هوا در خمینی‌شهر با میانگین ۱۵۷ AQI ناسالم برای عموم شهروندان و در زرین‌شهر با میانگین ۱۲۲، قهجاورستان ۱۲۷ AQI ناسالم برای گروه‌های حساس و در مبارکه ۵۵، سجزی ۸۴، کاشان با میانگین ۸۸، شاهین‌شهر ۸۲ و نجف‌آباد ۶۵ AQI در وضعیت قابل قبول ثبت شد. ایستگاه سنجش آلودگی هوای منطقه صنعتی دولت آباد قطع است.

انتهای پیام/


استانی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.