آماده‌باش پلیس برای برگزاری نماز عید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آمادگی پلیس برای برگزاری نماز عید سعید فطر به در اجتماعات کوچک و فضاهای باز خبر داد.

سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به فرارسیدن عید فطر گفت: فرا رسیدن عید سعید فطر را به عموم مردم و به خصوص شهروندان تهرانی تبریک عرض می‌کنم. امسال در شرایط کرونا تمهیدات برای نماز عید سعید فطر نیز متفاوت است، اما با این وجود پلیس در آماده باش کامل است.

وی با اشاره به عدم برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلی امام خمینی گفت: امسال نماز عیدفطر در  محل مصلی امام خمینی برگزار نخواهدشد، اما این مراسم در مساجد و فضاهای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیریکی برگزار می شود.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: در همین راستا نیز پلیس در آماده‌باش خواهد بود و از ساعت ۵:۰۰ صبح روز عید سعید ماموران ما در تمام مکان و محل‌هایی که مراسم نماز عید سعید فطر برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.

رحیمی با بیان اینکه مراسم نماز عمدتا در فضای باز و به شکل کم جمعیت‌تر برگزار خواهد شد، گفت: در همین راستا نیز نسبت به اعمال محدودیت های موقت تردد در زمان برگزاری نماز در فضاهای باز اقدام خواهد شد.

به گفته وی، ماموران پلیس از صبح روز پنجشنبه آماده ارائه خدمات ترافیکی، امنیتی و انتظامی به همه نمازگزاران در محل‌ها و مناطق مختف تهران هستند.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *