آماده رقم زدن معادلات جدید هستیم

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در این دیدار ضمن تمجید از تلاشهای جمهوری اسلامی ایران در کمک به حل مسائل منطقه تصریح کرد : نقشه ها و طرحهای خارجی علیه سوریه به بن رسیده است.

وی با تاکید بر آمادگی مقاومت برای خنثی سازی توطئه های محور آمریکایی و صهیونیستی در منطقه خاطرنشان کرد : در شرایط کنونی و در سایه بیداری اسلامی ملتهای منطقه وضعیت رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری رو به ضعف و افول نهاده است.

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به هوشیاری مقاومت نسبت به تهدیدات رژیم صهیونیستی گفت: مقاومت به دور از چالشها و تنشهای پیرامونی با قدرت درمقابل تهدیدات ایستادگی خواهدکرد و معادلات جدیدی را رقم خواهد زد.

امیرعبدالهیان هم با تاکید برضرورت هوشیاری و همدلی مردم و دولت سوریه برای مقابله با توطئه های خارجی علیه این کشور گفت : ما اطمینان داریم که بشار اسد و مردم سوریه این مرحله را با موفقیت پشت سر خواهند گذاشت و راه مقاومت و حمایت از کشورهای مقاوم در منطقه را ادامه خواهند داد.

وی گفت: مثلث مقاومت، ارتش و مردم لبنان نقش مهمی در پیروزی و تثبیت جایگاه مهم منطقه‌ای این کشور دارد و ما ضمن تجلیل از روحیه مقاوم مردم لبنان و سایر گروههای سیاسی، بر کمک مستمر لبنان در همه عرصه ها تأکید می کنیم.

معاون عربی و افریقای وزارت امور خارجه کشورمان که دیروز به منظور تبادل نظر با مقامات لبنانی درباره مسائل دو جانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی به لبنان سفر کرده بود صبح امروز لبنان را به مقصد تهران ترک کرد.(واحد مرکزی خبر )


بولتن نیوز | bultannews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *