آمار عجیب سقط جنین در انگلیس

آخرین آمارهای وزارت بهداشت انگلیس نشان می‌دهد دهها هزار نفر از زنان انگلیس در سال گذشته بیش از یک بار سقط جنین داشته‌اند.

به گزارش فارس روزنامه انگلیسی تلگراف خبر داد بر اساس آمارهای رسمی، دهها هزار نفر از زنان در طول سال گذشته بیش از یک بار دست به سقط جنین زده اند.

بر اساس آمارهای رسمی وزارت بهداشت انگلیس، سال گذشته ۴۳۴  زن، حداقل برای پنجمین بار سقط جنین کرده بودند، رقمی که از سال ۲۰۰۷ رشد صعودی داشته است.

علاوه بر این ۳۶ درصد از زنانی که در سال ۲۰۱۱ سقط جنین انجام داده بودند، بیش از یک بار این کار را انجام داده بودند؛ تعداد این زنان ۶۳۳۰۰ نفر بود.

به گزارش تلگراف، این ارقام نشان می‌دهند هنوز پزشکان ار سقط جنین به عنوان روشی برای جلوگیری از بارداری استفاده کرده و از دادن مشاوره‌های لازم به زنان خودداری می‌کنند.

بر اساس این آمارها تعداد زنانی که در سال ۲۰۱۱ در انگلستان و ولز حداقل یک بار سقط جنین داشته‌اند با اندکی افزایش به ۱۸۹۹۳۱ نفر رسید.

همچنین آمارهای وزارت بهداشت انگلیس نشان می‌دهند نرخ سقط جنین در دختران زیر ۱۶ سال در انگلیس برابر با ۴/۳ دختر به ازاء هر ۱۰۰۰ نفر بوده است.

یک عضو فعال یک گروه مبازه با سقط جنین این آمارها را نگران‌کننده خواند و گفت این آمارها نشان می‌دهند توجهی به اینکه نفس این عمل نادرست است، نمی‌شود.


BarackObama.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ