آمبولانس اورژانس واژگون شد

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 آمبولانس اورژانس واژگون شد

آمبولانس اورژانس واژگون شد

ممتازنیوز: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: بر اثر سه تصادف صبحگاهی در پایتخت ۱۳ نفر مجروح شدند.

به گزارش ممتازنیوز، حسن عباسی در تشریح نخستین حادثه گفت: ساعت ۵:۳۱ بامداد شنبه یک دستگاه آمبولانس اورژانس سنندج که در حال انتقال مجروح به تهران بود در اتوبان آزادگان با بلوک های جدا کننده کنار اتوبان برخورد و واژگون شد. بلافاصله پس از اعلام این حادثه سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند. در بررسی های اولیه مشخص شد سه دستگاه آمبولانس اورژانس سنندج در حال انتقال بیمار به تهران بودند که یکی از آنها دچار حادثه شده است. امدادگران بی درنگ ۴ مصدوم حادثه از جمله دو تکنسین اورژانس و فرد بیمار و همراهش را به بیمارستان فیاض بخش منتقل کردند.
وی ادامه داد: بیمار این آمبولانس به علت تصادف خودرو اش و آتش سوزی دچار سوختگی شده بود که برای درمان در حال انتقال به تهران بود. خوشبختانه حال بیمار و تکنسین های اورژانس رضایت بخش اعلام شده است.
به گفته مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در حادثه دوم که ساعت ۸ صبح رخ داد به علت تصادف یکدستگاه ون با تاکسی ۴ نفر مجروح شده بودند که به وسیله سه دستگاه آمبولانس پس از اقدامات اولیه به بیمارستان امام رضا(ع)اسلامشهر و بیمارستان فیاض بخش اعزام شدند.
به گزارش مهر، عباسی با اعلام برخورد یک دستگاه پراید با جرثقیل در اتوبان صدر بعد از خروجی نوبنیاد افزود: این حادثه ساعت ۵:۵۱ دقیقه رخ داد و بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و پنج سرنشین خودرو پراید را که دچار جراحات شده بودند به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل کردند.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ