آمدن خلعتبری به اصفهان برای ثبت قرارداد

مدیر تیم فوتبال سپاهان از مذاکره با خلعتبری در امارات و احتمال حضور این بازیکن در اصفهان برای ثبت قرارداد رسمی با زردپوشان خبر داد.

رسول خوروش در گفتگویی در مورد آخرین وضعیت جذب محمدرضا خلعتبری ضمن بیان مطلب فوق گفت: با این بازیکن در امارات مذاکراتی را انجام دادم و قرار است وی برای امضای قرارداد روز ‌سه‌شنبه به اصفهان بیاید. البته با خلعتبری به توافق رسیده‌ایم اما تا بازیکنی قراردادش را امضا نکند، رسما عضو آن تیم نشده است.

وی در مورد وضعیت سزار هم اظهار داشت: باشگاه النصر برای مشخص شدن وضعیت این بازیکن نامه‌ای به باشگاه سپاهان ارسال کرده و در آن به وضعیت سزار اشاره کرده است. ما از این بازیکن به فیفا شکایت کرده‌ایم و منتظر پاسخ آنها در خصوص این بازیکن هستیم.

مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد اینکه در این شرایط صحیح بود جانواریو را از ترکیب تیم کنار بگذارید، تصریح کرد: حرکت جانواریو حرفه‌ای نبود و زلاتکو کرانچار به خاطر نظم و انضباط تیمی و رعایت اصول حرفه‌ای این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داد. وقتی بحث حرفه‌ای بودن را مطرح می‌کنیم باید تاوان و ضررش را هم بدهیم.

وی کنار گذاشته شدن این بازیکن به دلیل مسائل انضباطی را درسی برای سایر بازیکنان دانست و افزود: جانواریو با سپاهان تمدید کرده و اگر باشگاهی خواهان این بازیکن است باید با ما وارد مذاکره شود.

خوروش با بیان اینکه شرایط تیم در اردوی ترکیه بسیار خوب بود و بازیکنان به آمادگی مطلوب رسیده‌اند، در پایان در مورد مصاحبه‌های برخی از بازیکنان جداشده علیه مرزبان مربی این تیم گفت: هیچ نظری در مورد این صحبت‌ها ندارم زیرا به من مربوط نشده و خود ایشان باید به این مسائل پاسخ دهد.

طبقه بندی: ورزش   |   تعداد بازدید: ۷۱ نفر   |   تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ تیر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , خلعتبری, سپاهان, محمدرضا خلعتبری


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ