آمریکا و انگلیس دوباره یمن را بمباران کردند

منابع خبری از حمله جدید آمریکا و انگلیس به یمن خبر دادند.

آمریکا و انگلیس دوباره یمن را بمباران کردند

به گزارش ممتاز نیوز، شبکه المیادین اعلام کرد که آمریکا و انگلیس دقایقی پیش در یک حمله هوایی منطقه «راس عیسی» در استان الحدیده واقع در غرب یمن را هدف قرار دادند.

آمریکا و انگلیس در دو ماه اخیر بیش از ۴۰ بار حملات متجاوزانه علیه یمن انجام داده‌اند.

از سوی دیگر، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن صبح امروز شنبه اعلام کرد نیروی دریایی این کشور یک نفتکش انگلیسی را در دریای سرخ هدف قرار داده است.

وی در این باره گفت: در حمایت از مظلومیت ملت فلسطین در غزه و در پاسخ به تجاوزات به یمن، نیروی دریایی ما نفتکش انگلیسی «POLLUX» را با تعدادی موشک مناسب هدف قرار داد.

یحیی سریع اعلام کرد: به یاری خداوند این حمله نفتکش انگلیسی را به صورت مستقیم و دقیق هدف قرار داد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن همچنین افزود: نیروهای مسلح کشورمان تا پایان تجاوز و رفع محاصره غزه، به اجرای تصمیم خود برای جلوگیری از حرکت کشتی‌های اسرائیل به سمت بنادر فلسطین اشغالی ادامه خواهند داد.

یمن در حمایت از غزه با آغاز حملات خود در ۳۱ اکتبر و انجام ده‌ها عملیات پس از آن، تلاش‌های آمریکا و انگلیس را برای شکستن محاصره تحمیل شده بر رژیم صهیونیستی در سراسر دریای سرخ ناکام گذاشته و این عملیات حتی از ناکام گذاشتن این تلاش‌ها فراتر رفته و صنعا در پی حماقت ائتلاف آمریکایی با انجام حملات به مناطق مختلف یمن، اهداف خود را گسترش داده و حالا کشتی‌های آمریکایی و انگلیسی را نیز شامل شود.

انتهای پیام/


جهان

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.