“آموزش شورشیان سوری در اردن با هدف ترور بشار اسد”

۱۴اردیبهشت،

مرکز رادیو و تلویزیون سوریه از آموزش گروه‌های تروریستی مخالف دولت دمشق در اردن به دست نیروهای سازمان اطلاعات غرب با هدف ترور بشار اسد پرده برداشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری پانوراما، مرکز رادیو و تلویزیون سوریه روز جمعه گزارش داد: گروهی از مخالفان سوریه در حال حاضر در حال آموزش به دست نیروهای سازمان‌های اطلاعات غرب در اردن می باشند.

بنا به گزارش مرکز رادیو و تلویزیون سوریه، این گروه‌ها آموزش‌های ویژه‌ای را می‌بینند که هدف این آموزش‌ها ترور بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه است و این آموزش‌ها با استفاده از نمونه‌سازی از مکان‌های حضور بشار اسد صورت می‌گیرد.

همچنین مرکز رادیو و تلویزیون سوریه اعلام کرد: این سناریو همراه با اقدام گروه‌های مسلح برای مختل کردن سامانه ارتباط بی‌سیم با کمک گروهی از سازمان‌های اطلاعات ترکیه، اسرائیل، فرانسه و قطر است که در مرزهای ترکیه و سوریه به سر می‌برند.

مرکز رادیو و تلویزیون سوریه با اعلام این خبر تاکید کرد: تاکنون ده‌ها خودرو مدل‌ بالا که معمولاً برای انتقال مسئولان بلندپایه دولت سوریه استفاده می‌شود از سوی این اشخاص ربوده شده است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *