آموزش غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی!

به نقل از عصر ایران، پیامک های تبلیغاتی این روزها به یکی از ابزارهای نسبتا ارزان قیمت تبلیغاتی تبدیل شده وگاهی که منتظر خبر مهمی هستید این پیامک‌ها آدم را کلافه می‌کند.در ادامه روشهای غیرفعال سازی دریافت اس‌ام‌اس های تبلیغاتی در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول بیان می‌شود .

ایرانسل: برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل می توانید عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است)

و یا می توانید از طریق خط ایرانسل خود با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.

همراه اول: همچنین برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول می‌بایست با شماره تلفن ۰۹۹۹۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.

» اینترنت و ای تی

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
 1. محمودی گفت:

  لطفا لطفا……….پیامک نمیخام قط کنید……………….

 2. رشید گفت:

  هرچه برای قطع پیامک پیام به شماره ۸۹۹۹ فرستادیم باز هم پیام می اید خواهشمندیم پیامها را متوقف کنید ۲۰۰۰تومان شارز وارد گوشی می کنیم نه حرفی می زنیم تمام می شود مردم بدبختند پول ندارند نان شب خودرابدست اورند

 3. علی رضا گفت:

  در خواست غیر فعال کردن پیامک های اخبار نیوز را دارم.
  ممنون مشم اگه کمکم کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ