آموزش پزشکی و درمان شایسته مردم ایران را بهتر از قبل ارائه می کنیم

۱۹فروردین۱۳،

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: آموزش پزشکی و درمان شایسته مردم ایران را بهتر از قبل ارائه می کنیم.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر مسعود اعتمادیان افزود: با تشکیل مجدد دانشگاه علوم پزشکی ایران تمام سعی خود را به کار می گیریم که در کنار دو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و تهران و با هماهنگی هم بتوانیم آموزش و درمان شایسته مردم ایران را بهتر از قبل ارائه دهیم.

وی افزود: جا دارد از ریاست محترم جمهوری، وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شورای گسترش آموزش پزشکی و معاونان وزارتخانه برای احیای مجدد دانشگاه علوم پزشکی ایران که مزین به نام مقدس ایران است قدردانی کرده و امیدواریم در یک فاصله زمانی کوتاه به شکوفایی مجدد دست یابیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار داشت: تا آنجایی که بررسی کرده ایم فقط یک دوره دانشجویان از طریق کنکور سراسری با کد مشترک وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شده‌اند که این عزیزان به اختیار خودشان می توانند دانشگاه علوم پزشکی مورد نظر خود را برای ادامه تحصیل از بین یکی از دانشگاه های علوم پزشکی تهران یا ایران انتخاب کنند.

وی با اشاره به اینکه هر دو دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران ممتاز می باشند، گفت: هم دانشگاه علوم پزشکی تهران و هم دانشگاه علوم پزشکی ایران همانند قبل از این پس نیز در جهت تحقق اهداف نظام سلامت گام برخواهند داشت.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.