آنتن‌دهی سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای ۲۱ شرکت هواپیمایی بین‌المللی

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

معاون فنی ایرانسل گفت: با پیوستن هواپیماهای ۶ شرکت بین‌المللی هواپیمایی دیگر به "خدمات رومینگ ایرانسل در آسمان"، سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای ۲۱ شرکت هواپیمایی آنتن می‌دهند.
 
علی اصغر عینی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در طول پروازهای بین‌المللی و همگام با روندهای جهانی ممکن شده و در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در صدها مسیر هوایی بین المللی ۲۱ شرکت هواپیمایی جهان فراهم شده است.
 
به گفته وی در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در صدها مسیر هوایی بین‌المللی این ۲۱ شرکت‌ هواپیمایی فراهم شده است.
 
معاون فنی ایرانسل گفت: رومینگ مستقیم ایرانسل در حال حاضر برای مشترکین سیم کارت های دائمی در ۴۲۰ اپراتور و برای مشترکین اعتباری در ۱۶۸ اپراتور تلفن همراه دنیا فراهم شده است ضمن آنکه ایرانسل برای اولین بار امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه را در مناطق تحت پوشش ۳۰۱ اپراتور تلفن همراه جهان فراهم کرده است و به این ترتیب ایرانسل گسترده ترین شبکه رومینگ بین الملل تلفن همراه کشور با به هم میهنان عرضه کرده است.
 
به گفته عینی پور برای اولین بار، امکان استفاده از کارت شارژ اپراتور مقصد نیز برای مشترکین ایرانسل در بعضی کشورها فراهم شده است. ضمن اینکه همانند سالهای قبل ایرانسل اقدام به عرضه تعرفه مکالمات و پیام کوتاه ارزان و مقرون به صرفه‌ به حجاج ایرانی بیت الله الحرام و همچنین امکان استفاده رایگان از خدمات اینترنت همراه در موسم حج ابراهیمی امسال، کرد.
 
به گفته معاون فنی ایرانسل مشترکین سیمکارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل از صبح روز دوشنبه ۲۵ شهریور و تا زمان بازگشت آخرین کاروان حجاج به کشور، با استفاده از سیمکارت ایرانسل و انتخاب شبکه تلفن همراه "موبایلی" و یا "زین" از طریق بخش تنظیمات شبکه گوشی تلفن همراه خود در کشور عربستان، میتوانند از تعرفه ۵۹۹ تومانی به ازای هر دقیقه تماس ورودی و یا خروجی به هر مقصدی در داخل ایران و تعرفه ۲۴۹ تومانی به ازای ارسال هر پیام کوتاه به هر نقطه از دنیا، بعنوان ارزان‌ترین تعرفه خدمات ارتباطی حجاج ایرانی برخوردار شوند.
 
وی افزود: مشترکین ایرانسل در کشور عربستان با انتخاب شبکه تلفن همراه زین و یا موبایلی، در طی موسم حج ابراهیمی امسال، به ازای هر دقیقه تماس با استفاده از سیم کارت ایرانسل به هر مقصدی در داخل ایران ۵۹۹ تومان و برای هر دقیقه تماس ورودی از ایران و هر نقطه جهان نیز تنها ۵۹۹ تومان پرداخت خواهند کرد.ضمن آنکه امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای حجاج مشترک ایرانسل با انتخاب شبکه تلفن همراه زین و موبایلی به صورت کاملا رایگان و نامحدود فراهم شده است.
 
معاون فنی ایرانسل تاکید کرد روشن کردن، فعال سازی سیم کارت و دریافت پیام کوتاه با استفاده از خدمات رومینگ این اپراتور در تمامی نقاط جهان رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مشترکین ایرانسل در بر ندارد.
 
به گفته عینی پور کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل به منظور استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل، لازم است برای اطمینان از فعال‌سازی رایگان خدمات رومینگ بین‌الملل برروی سیم‌کارت خود، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از خروج از کشور، کد دستوری #۱*۱۱۱* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند. مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نیز، برای فعال سازی خدمات رومینگ، می بایست با شماره ۷۰۰ تماس بگیرند.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ