آنتونی هاپکینز در «نوح» نقش یک مرد ۹۶۹ ساله را بازی می‌کند

به گزارش خبرآنلاین، آرونوفسکی روز دوشنبه خبر پیوستن سر آنتونی هاپکینز به پروژه «نوح» را در توئیتر اعلام کرد.
 

او نوشت: «همکاری با سر آنتونی هاپکینز بزرگ برای من باعث افتخار است. ما او را برای بازی در نقش متوشالح به گروه بازیگران پرستاره «نوح» اضافه کردیم.»
 

استودیو پارامونت پیکچرز روایت سینمایی جدید از حضرت نوح (ع) و کشتی او را ۲۸ مارس ۲۰۲۱ روانه سینماها می‌کند. این پروژه اکنون در حال فیلمبرداری است.
 

متوشالح از شخصیت‌های اساطیری، پسر خنوخ و پدر لمک و جد اعلای نوح است. او در میان شخصیت‌های ذکر شده در کتاب مقدس بیشترین عمر را کرده است. آن‌طور که در کتاب مقدس اشاره شده، متوشالح هفت روز پیش از توفان بزرگ در ۹۶۹ سالگی درگذشت.
 

راسل کرو در «نوح» نقش حضرت نوح (ع) را بازی می‌کند. جنیفر کانلی، سیرشا رونان، داگلاس بوث، لوگان لرمن، اما واتسن و ری وینستون دیگر بازیگران این فیلم هستند. فیلمنامه «نوح» را آرونوفسکی، آری هندل و جان لوگان («هوگو») نوشته‌اند.

هاپکینز ۷۴ ساله در سال ۱۹۹۲ برای بازی در نقش هانیبال لکتر معروف به «آدمخوار» در فیلم «سکوت بره‌ها» برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد. او برای فیلم‌های «بقایای روز»، «نیکسون» و «آمیستاد» هم نامزد اسکار بوده است.
 

مرد فیل‌نما»، «شورش در کشتی بونتی»، «دراکولای برام استوکر»، «هانیبال»، «اژدهای سرخ» و «تور» از دیگر فیلم‌های این بازیگر بریتانیایی است. او فیلم «هیچکاک» را در مرحله پس از تولید دارد که در آن به نقش کارگردان سرشناس بریتانیایی ظاهر شده است.
 

آرونوفسکی سال ۲۰۰۸ با فیلم «کشتی‌گیر» جایزه شیر طلای جشنواره ونیز را دریافت کرد. «قوی سیاه» ‌فیلم قبلی او جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را برای ناتالی پورتمن به همراه داشت.
 

کامینگ سون / ۹ ژوئیه / ترجمه: علی افتخاری

۵۸۵۸

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ