آنتیچ: بعضی ها می خواهند از رئال بروند

۲۴م آذر ،

   رادومیر آنتیچ سرمربی سابق رئال مادرید و سرمربی کنونی ستاره سرخ بلگراد معتقد است کە تعدادی از بازیکنان رئال مادرید بی صبرانه درانتظار ترک باشگاه می باشند.

 این مربی باتجربه کە در فصل ۲-۱۹۹۱ هدایت رئال را در دست داشت به این نکته اشاره کرده کە فشارها در سانتیاگو برنابئو آسیب های جبران ناپذیری را به همراه داشته و ممکن است منجر به جدایی برخی از بازیکنان رئال از این تیم شود.

 به گزارش گل، آنتیچ در صحبت هایی به اسپورتس کوپه گفت:« بعضی ها می خواهند از رئال بروند. همه با هم متحد و منسجم نیستند. اصلا آسان نیست کە در چنین شرایطی کە در داخل تیم چنددستگی هایی وجود دارد،به نتیجه مطلوب رسید.»

آنتیچ همچنین تجربه هدایت تیم هایی مثل اتلتیکومادرید و بارسلونا را نیز درکارنامه اش دارد. دو تیمی کە یکشنبه شب درلالیگا مقابل هم قرار خواهند گرفت. این مربی ۶۴ ساله معتقد است کە این بازی فرصت فوق العاده ای برای شاگردان دیگو سیمئونه است تا کورس قهرمانی این فصل را هیجان انگیز تر از همیشه کنند.

او ادامه داد:« یکشنبه شب فرصت ایده آلی برای اتلتیکو درمقابل بارساست. آنها به دنبال یک شخصیت برای خودشان خواهند بود. اتلتیکو باشگاه بزرگی است؛ به همین خاطر، آنها باید باشخصیت بازی کنند.»

 آنتیچ در بخش پایانی صحبت هایش به بررسی شرایط بارسلونا پرداخت و درمورد مسی و جرارد پیکه صحبت کرد. آنتیچ گفت:« مسی در حال حاضر عملکرد فوق العاده ای دارد. او «کشنده» است.باوجود تمام تحسین هایی کە از او می شود، اما این تعریف و تمجید ها هنوز هم کافی نیست. پیکه هم به روزهای اوجش بازگشته. اگر توجه کنید می بینید کە او عملکرد خوبی دارد و دوباره لبخند می زند.»


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ