آواز محمد معتمدی و عالیم قاسم‌اف در تونس

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

محمد معتمدی خواننده موسیقی اصیل ایران و برنده جایزه موسیقی فرانس موزیک ۲۰۲۲ و عالیم قاسم اف خواننده سر شناس موسیقی کشور آذربایجان، شنبه ۱۲ مرداد ماه در فستیوال کرتاژ در کشور تونس به روی صحنه خواهند رفت.

به گزارش هنرآنلاین، محمد معتمدی دربارهٔ این اجرا گفت: فستیوال موسیقی کرتاژ در کشور تونس از فستیوال های شناخته شده در بین هنرمندان جهان است که هر ساله در پایتخت کشور تونس برگزار می گردد و این اولین دوره این فستیوال بعد از انقلاب در این کشور است .

وی ادامه داد: دوازدهم مرداد، شب موسیقی ایران و آذر بایجان نامگذاری شده که بنده به همراه هنرمند ارجمند آذربایجانی، جناب عالیم قاسم اف قرار است در این شب به صحنه برویم و دو کنسرت مجزا داشته باشیم البته اگر فرصت کافی در تونس برای با هم بودن و تمرین داشته باشیم احتمالا یک برنامه کوتاه مشترک نیز برگزار خواهیم کرد.

این خواننده موسیقی اصیل ایرانی در ادامه درخصوص شب موسیقی ایران و آذربایجان افزود: قرار دادن موسیقی ایران و آذربایجان در کنار هم از سوی مسئولین این فستیوال از این جهت است که این دو موسیقی دارای ریشه های مشترک و پیوند های بسیار عمیق تاریخی می باشند.

معتمدی درخاتمه خاطر نشان کرد: در این فستیوال سینا جهان آبادی، آزاد میرزا پور، پاشا هنجنی، حسین رضایی نیا و علی رحیمی بنده را همراهی خواهند کرد.

فستیوال موسیقی کرتاژ همه ساله در پایتخت کشور تونس برگزار می گردد و به مدت یک ماه نیز بطول می انجامد که طی این مدت هنر مندان شاخصی از کشور های مختلف جهان به اجرای برنامه می پردازند.

پایان پیام/۴۶


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ