آپارتمان نوساز در سعادت آباد متری چند؟

دنیای اقتصاد: بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی در یکی از پرفروش ترین مناطق شمال غرب تهران به‌رغم رکود معاملات در ماه‌های اخیر، همچنان تنوع خود را حفظ کرده است.

 در حالی که در منطقه سعادت‌آباد بیشتر فایل‌های ارائه شده به بازار فروش در متراژهای بیش از ۹۰ مترمربع به بازار خرید و فروش مسکن عرضه شده است، اما در این میان فاصله قابل توجهی از نظر قیمت بین واحدهای نوساز و چند سال ساخت دیده می‌شود.

به این ترتیب در حالی که در مناطق مختلف سعادت آباد قیمت واحدهای چند سال ساخت از مترمربعی کمتر از۴ میلیون تومان تا مترمربعی در نهایت ۵ میلیون و پانصد هزار تومان در نوسان است اما فایل‌های نوساز ارائه شده به بازار فروش در همین مناطق تا بیش از ۷ میلیون تومان برای هرمترمربع هم قیمت گذاری شده‌اند.

 بر این اساس، یک واحد مسکونی با متراژ ۱۰۵ مترمربع در خیابان بخشایش واقع در منطقه سعادت آباد با احتساب مبلغ ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بابت هر مترمربع، به قیمت ۶۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بازار فروش عرضه شده است.

 مالک در آگهی فروش خود ذکر کرده است که ملک وی دارای امکاناتی همچون پارکینگ، آسانسور، انباری و بالکن است. همچنین واحدی نوساز در بلوار ۲۴ متری سعادت آباد به مساحت ۱۶۰ مترمربع با ارزش ریالی یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان به بازار فروش ارائه شده است که مالک هر مترمربع از این واحد مسکونی را ۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده است.

در خیابان سرو، مالک دیگری واحد مسکونی نوساز خود را با متراژ ۱۲۷ مترمربع، به طور کلی ۶۲۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در ازای کل واحد و ۴میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در ازای هر مترمربع پیشنهاد کرده است.متقاضیان خرید واحد مسکونی در منطقه سعادت آباد این امکان را هم دارند که با خرید واحدهای مسکونی که در مراحل آخر ساخت هستند خرید مناسب تری داشته باشند.

براین اساس، دیروز، واحدی ۱۳۰ مترمربعی، که به گفته مالک در مراحل پایانی ساخت یعنی نماکاری قرار دارد به قیمت ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای هر مترمربع و قیمت کل ۵۸۵ میلیون تومان به بازار فروش عرضه شده است که در مقایسه با واحدهای مشابه نرخ ارزنده‌تری دارد.

آپارتمان نوساز در سعادت آباد متری چند؟


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ