آیفون ۶ تابستان به بازار می آید + عکس

گردآوری توسط گروه فناوری اطلاعات ممتاز نیوز

سایت خبری ممتاز:  براساس تازه‌ترین اطلاعات بحث‌برانگیز بدست آمده، اپل قصد دارد تا آیفون ۶ را در دو سایز متفاوت عرضه کند. شایعات مربوط به نسل بعدی آیفون دوباره شدت گرفته‌اند، شاید دلیل این موضوع نزدیک شدن به شروع به کار کنگره جهانی موبایل باشد که انتظار می‌رود نسل جدید پرچمداران اندرویدی در آن رونمایی شوند. 

 

براساس تازه‌ترین اطلاعات بحث‌برانگیز بدست آمده، اپل قصد دارد تا آیفون ۶ را در دو سایز متفاوت عرضه کند.

 

براساس اطلاعاتی که گفته می‌شود از داخل اپل به بیرون درز کرده و توسط یک رسانه چینی در روز چهارشنبه منتشر شده‌اند، این کمپانی قصد دارد آیفون ۶ را در دو نسخه ۴.۷ و ۵.۵ اینچ تولید کند که هر دو از تراکم ۴۴۱ پیکسل در اینچ بهره می‌برند.

 

اما این موضوع که اپل بخواهد آیفون بعدی را در دو سایز متفاوت روانه بازار کند کمی عجیب به نظر می‌رسد و شاید با سیاست‌های سابق این شرکت مغایرت داشته باشد.

 

در گزارش رسانه چینی آمده است که هر دو تلفن از صفحه نمایش مسطح بهره خواهند برد و خبری از صفحه نمایش منحنی شکل در آیفون‌های بعدی نیست.

 

شاید عرضه آیفون ۶ در دو سایز مختلف کمی عجیب باشد، اما از مدت‌ها قبل گزارش‌های متعددی مطرح شده است که همگی به آیفون با صفحه نمایش بزرگ‌تر از ۴ اینچ اشاره داشتند. 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران تیم کوک مدیرعامل اپل نیز اخیرا در پاسخ به این پرسش که آیا اپل، آیفون با صفحه نمایش بزرگ‌تر تولید خواهد کرد، این موضوع را محتمل دانسته و گفته است که هر زمان فناوری پیرامون یک محصول آماده شود، اپل آن را عرضه خواهد کرد.

 

در این گزارش همچنین به استفاده از صفحه نمایش از نوع سافایر کریستال نیز اشاره شده است، صفحه نمایشی که قرار است کارخانه آن به زودی در خود امریکا راه‌اندازی شود.

 

وال‌استریت ژورنال چند هفته پیش گزارش کرد که اپل در سال جاری میلادی دو آیفون با صفحه نمایش بزرگ را روانه بازار خواهد کرد.

 

آیفون ۵s اپل مجهز به صفحه نمایش ۴ اینچ با تراکم ۳۲۶ پیکسل در اینچ است و حالا ظاهرا اپل نیز قصد دارد تراکم‌ پیکسل‌ها در صفحه نمایش تلفن بعدی خود را به اندازه پرچمداران اندرویدی برساند.

 

تا به امروز اکثر تحلیل‌گران بازار سایز صفحه نمایش آیفون بعدی را زیر ۵ اینچ پیش‌بینی کرده‌‌اند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا اپل نسبت به تولید آیفون با صفحه نمایش بزرگ‌تر از ۵ اینچ اقدام خواهد کرد یا خیر.


آخرین اخبار
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.