ابتلای آنجلینا جولی به هپاتیت C !

آنجلینا جولی,بیماری آنجلینا جولی,ابتلای آنجلینا جولی به هپاتیت C

 

بر اساس این گزارش ها پروفسور ” یامان توکات ” پزشک فوق تخصص ترکیه ای برای معاینه جولی از استانبول به آنکارا می رود و مدارک پزشکی آنجلینا جولی را مورد بررسی قرار می دهد.

آنجلینا جولی هنر پیشه مشهور هالیوود و سفیر صلح سازمان ملل که اخیرا برای بازدید از آوارگان سوری در مرزهای ترکیه و سوریه به ترکیه سفر کرده بود ، برای درمان بیماری کبد خود با یک پزشک حاذق ترکیه ای مشورت کرد.

به گزارش عصر ایران  روزنامه پستا (posta) ترکیه روز گذشته از ملاقات محرمانه آنجلینا با یک پزشک ترکیه ای در آنکارا خبر داد.

بر اساس این گزارش پروفسور ” یامان توکات ” پزشک فوق تخصص ترکیه ای برای معاینه جولی از استانبول به آنکارا می رود و مدارک پزشکی آنجلینا جولی را مورد بررسی قرار می دهد.

ظاهرا جولی به هپاتیت C مبتلاست و بخش های زیادی از کبد خود را از اثر ابتلا به این بیماری از دست داده است  و پزشکان به وی گفته اند در صورتی که عمل پیوند کبد انجام ندهد ، خواهد مرد.

جولی در ملاقات با پزشک ترکیه ای که در زمینه پیوند کبد در جهان نام پرآوازه ای دارد ، نظر او را درباره وضعیت بیماری اش و نیز موضوع پیوند کبد درخواست کرده است.

جولی به پروفسور توکات گفته است : پزشکان می گویند اگر پیوند کبد انجام ندهم خواهم مرد ، چطور می توانم زنده بمانم ؟”

گفته می شود پروفسور توکات برای ویزیت آنجلینا جولی از استانبول به آنکارا رفته است و هنوز مشخص نیست نظر این پزشک صاحب نام پیوند کبد در زمینه مساله پیوند کبد جولی چیست.

جولی هم اکنون با “برد پیت ” یکی دیگر از مشهورترین هنرپیشه های هالیوود زندگی می کند و صاحب ۶ فرزند است…. / عصر ایران

 


جذاب سایت تفریحی و سرگرمی ایرانیان

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
 1. تینا:

  خدانکنه بمیر واقعا هنرمند خوبیه..بسیار انسان دوست و دوست داشتنی…انشاالله خوب میشه

 2. hamid.khobe@gmail.com:

  درسته فاطمه خانم برایم جالبه هرجایی وهرعکسی که از آنجلینا میبینم باوجود فرستاده سازمان ملل بودن همه جا با لباس شخصی وبسیار ساده به کمک میرود
  اگه خبر درست هم باشد حتما خدا صلاح بندگانش را بهتر میداند
  حتما خدا هم داره راه را برای هدایت آنجلینا نزدیکتر میکنه

 3. فاطمه:

  امید دارم این خبر کذب محض است
  برایش ارزوی سلامتی طول عمر دارم او همچون صورتش سیرت زیبایی دارد قلب بزرگ و تفکری پاک دارد همیشه هر کجا از این کره خاکی اگر خطری یا که صدمه ای وارد شود او خود شخصا به یاری میرود و با مردم زجر دیده همدلی میکند
  همچنان نیز بر روی فرش قرمز یکه تاز است پوششی شکیل و زیبایی مجسمه واری دارد
  مادری بسیار مهربان و با درک است ان چنان که خود نازنینش گفته اجازه میدهد بچه هایش در صورت تمایل به دین اسلام میتوانند مسلمان باشند
  او به عنوان سفیر سازمان ملل چه کارها و چه فعالیتهایی برای نسل بشر نداشته

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.