ابراز تاسف مسئولان ارشد وزارت امورخارجه عربستان از اتفاق مرگ شهروند ایرانی

۱فروردین ۱۳،

ابراز تاسف مسئولان ارشد وزارت امورخارجه عربستان از اتفاق مرگ شهروند ایرانی

سفیر ایران در عربستان با بیان اینکه برائ پیگیری موضوع قتل شهروند ایرانی توسط دیپلمات سعودی ملاقات هایی با مسئولان ارشد وزارت امورخارجه عربستان داشته است، گفت: مقامات مذکور مراتب تاسف و تاثر عمیق خود را از اتفاق تصادف دیپلمات این کشور در تهران اظهار داشتند و با خانواده محترم متوفی ابراز همدردی کردند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از مهر، سید محمد جواد رسولی در خصوص اقدامات سفارت ایران در ریاض برائ پیگیری قتل یک شهروند کشورمان توسط دیپلمات مست سعودی افزود: مقامات مذکور مراتب تاسف و تاثر عمیق خود را از اتفاق تصادف دیپلمات این کشور در تهران که منجر به فوت یکی ا ز هموطنان عزیزمان و مجروح شدن فرد دیگری شده بود اظهار داشتند و با خانواده محترم متوفی ابراز همدردی کرده و از خداوند متعال خواستار صبر در این مصیبت شدند.

رسولی گفت: البته پیش از این نیز اسامه نقلی سخنگوی وزارت امور خارجه عربستان طی مصاحبه ای رسمی مراتب تاسف عمیق دولت سعودی را اعلام کرده و از طرف دولت این کشور مراتب همدردی خود را با خانواده متوفی ابراز داشتند.

وی در ادامه افزود: در ملاقات با مسئولان وزارت امور خارجه عربستان سعودی جزئیات اتفاق و اقدامات صورت گرفته به اطلاع آنها رسید و مقرر شد موضوع از طریق کانال های رسمی و دیپلماتیک در دو کشور مورد پیگیری قرار گیرد.

یکشنبه ۴ فروردین   ۱۷:۱۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ