ابراهیمی بخشیده شد – فروزان باید عذرخواهی کند

۲۰فروردین۱۳،

به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز، کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی تبریز رای خود در مورد محمد ابراهیمی و محسن فروزان را اعلام کرد. این آرا به شرح زیر است:

برابر مواد قرار داد فی مابین باشگاه و بازیکن و آیین نامه انضباطی باشگاه به استناد مواد ۲۰ و ۲۷ مشمول جرایم مالی و ۲ ماه تعلیق فعالیت بازیکن می گردد.

نظریه مدیرعامل

ریاست محترم کمیته انضباطی باشگاه

با اجازه ریاست محترم هیئت مدیره و با توجه به شرایط روحی بازیکن و مراجعات ایشان به باشگاه برای توجیه عملکرد اخیر خود و دفاعیه اعلامی، تعلیق دو ماهه به جریمه مالی تبدیل و تعلیق کم لن یکن گردید و از امروز نامبرده مجددا در خدمت تیم قرار می گیرد. باشد که در فرصت داده شده به ایشان بتواند شایستگی های اخلاقی و فنی خود در جریان مسایل اتفاقی را به عمل آورده و سببات رضایت مردم و باشگاه گردد. بدیهی است در صورت رضایت از عملکرد، تخفیف جرایم مالی نیز در آخر فصل مدنظر قرار می گیرد.

با تشکر مدیرعامل باشگاه

همچنین محسن فروزان در خصوص مصاحبه با رسانه ها به صورت مکرر و اعتراض در بازی داماش به سرمربی تیم برابر مستندات موجود برابر مواد قرارداد بازیکن و به استناد ماده ۲۰ و ۳۵ آئین نامه انضباطی به جرایم مالی محکوم می گردد. بدیهی است کسب رضایت و عذرخواهی از سرمربی تیم برای حضور در تیم برای آقای محسن فروزان الزامی است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *