اتوبوس دیابت در مرکز تهران

برای اولین بار در خاورمیانه راه اندازی می شود؛

شهردار منطقه هفت از راه اندازی اتوبوس دیابت برای اولین بار در خاورمیانه در منطقه خبر داد و گفت: این اتوبوس در تمامی محله های شهر تهران به شهروندان ارایه خدمات رایگان می دهد .

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه هفـت، رمضان میر عباسی با اعلام خبر فوق گفت: در اتوبوس دیابت تمامی خدمات غربالگری ، آموزش و پیشگیری از دیابت، آموزش بیماران دیابتی و آزمایشها و خدمات بالینی به صورت یکجا انجام می شود.

شهردار منطقه هفت ادامه داد: این اتوبوس به صورت سیار در تمامی محله های شهر تهران فعالیت می کند که پس از افتتاح به صورت پایلوت این خدمات از محله های منطقه هفت شروع و در سایر محله های پایتخت گسترش می یابد.

مقام ارشد منطقه هفت اظهار داشت:این اتوبوس با همکاری منطقه هفت،اداره کل سلامت شهرداری تهران شرکت واحد اتوبوس رانی راه اندازی می شود.

لازم به یاد آوری است: در این اتوبوس پزشک، پرستار، راننده( پذیرش بیماران) به صورت ثابت طی ساعت اداری و پزشک متخصص و آزمایشگاه به صورت پاره وقت و مشاوره همکاری می کنند.

این اتوبوس  امروز ۱۴ مرداد ماه  ساعت ۲۰:۳۰ در سالن اندیشه واقع درخیابان سهروردی شمالی میدان پالیزی بوستان اندیشه وبا حضور مسئولین شهر تهران  رونمایی می شود.


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ