اجرای عمومی سه اثر برتر نمایشنامه‌نویسی یادواره هنری ˝تجلی بصیرت˝

۱۳م آذر ،

سه اثر برتر نمایشنامه‌نویسی در یادواره هنری تجلی بصیرت با حمایت معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت و اجرای عمومی خواهند داشت.

به گزارش هنرآنلاین، به دنبال حمایت از آثار و هنرمندان شرکت کننده در این یادواره معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از داوری آثار در بخش تئاتر سه اثری را که از سوی هیئت داوران برتر شناخته شود در اجرای عمومی حمایت می‌کند.

این نمایشنامه‌ها از ۲۰ موضوعی می باشند که در قالب فراخوان در اختیار هنرمندان حوزه تئاتر قرار گرفته است که در بخش های مختلف از سوی هنرمندان به دبیرخانه دومین یادواره هنری بصیرت رسیده است.

لازم به یادآوری است دبیرخانه این یادواره اعلام کرده به منظور معرفی و حمایت از نمایشنامه‌نویسان برگزیده، آثار برتر بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی در قالب کتاب منتشر می‌شود و مراحل بازخوانی تمامی بخش‌ها تا پایان مردادماه سال ۹۱ انجام می‌شود و بازبینی و انتخاب آثار در تمامی بخش‌ها از نیمه دوم مهرماه آغاز و به پذیرفته‌شدگان تمامی بخش‌ها مبلغ پنج تا ده میلیون ریال کمک هزینه اعطا خواهد شد.

گفتنی است، بخش تئاتر دومین یادواره هنری تجلی بصیرت به دبیری ابراهیم گله دارزاده، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی، دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۵۴/۵۳


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *