اجرای ویندوز ۸ بر روی مک!

با رسیدن نسخه جدید OS X Mountain Lion و ویندوز ۸ همزمان یک ورژن جدید از برنامه معروف ویندوز مجازی VMware Fusion And Parallels Desktop انتشار شده است، این ورژن که مخصوص MAC OS طراحی شده است به کاربر اجازه نصب تمامی سیستم عامل‌ها از جمله ویندوز ۸ را می‌دهد.

ورژن Professional این برنامه به کاربر اجازه می‌دهد که سیستم عامل مجازی امنیتی ساخته تا نه تنها تنظیمات VM بلکه داده‌های سیستمی هم تغییر دهد. از طرف دیگر Fusion به توصعه دهندگان یک سری اطلاعات عملکرد برنامه‌های اجرایی ارائه می‌دهند تا بتوانند به راحتی نقص را پیدا و رفع کنند.

Fusion 5 که مخصوص Mountain Lion ساخته شده دارای امکانات زیادی می‌باشد، به عنوان مثال: شما در ویندوز و حتی در OS X می‌توانید به جستجوی برنامه بپردازید و بعد از دانلود برنامه VM به طور اتوماتیک با توجه به نوع سیستم عامل برنامه را بر روی آن نصب خواهد کرد، همچنین این برنامه با تزریق دستور عملکرد خود به سیستم باعث به وجود آمدن سازگاری با Macbook Pro Retina و همچنین USB 3.0 شده است.

در ویندوز ۸ برنامه  Fusion 5 سازگاری خود را با ورژن‌های  Pro، Enterprise و دیگر ورژن‌ها را تایید کرده است، بعلاوه شما قادر خواهید بود که ویندوز ۸ را از طریق پارتیشن Boot camp اجرا کنید که با انجام این کار نه تنها مک با صفحه مترو روشن می‌شود بلکه برنامه‌های ویندوز و مک در کنار هم اما در دو پوشه جداگانه نگهداری می‌شوند که می توانید از طریق Unity مک به آن دسترسی پیدا کنید.

VMware Fusion 5 و VMware Fusion 5 Professional از تاریخ ۲۵ july برای کاربران آماده به روز رسانی شده است، حتی کاربران VMware Workstation 9 می‌توانند این برنامه را به طور مجانی دانلود و نصب کنند از طرف دیگر مشتری‌هایی که تا ده روز آینده اقدام به خرید این برنامه کنند از ۳۰٪‌تخقیف بهرمند خواهند شد.

لینک منبع: infoworld.com

مطالب مرتبط

  • بررسی ۵ مرورگر وب دنیا؟ کدام یک برترند؟ FireFox 5.0 ،IE 9 ،Opera 11 ،Chrome 12 و Safari 5 + جایزه
  • ایا نیاز است که هر شب کامپیوتر، مک، آیفون و آی‌پد خود را خاموش کنیم؟
  • وقتی کامپیوترمان ویروسی شد چه باید بکنیم؟
  • مقایسه‌ی امکانات سیستم‌ عامل های Windows Phone 8، Android 4.1 و iOS 6
  • دریافت آپدیت های محصولات شرکت مایکروسافت ( آپریل ۲۰۱۲ )

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *