اجرای کنسرت در تالار وحدت پس از ۲ سال/ اجرایی به یاد درگذشتگان هنر

تالار وحدت برای نخستین بار پس از ۲ سال با حضور مخاطبان، میزبان کنسرت «رکوییم موتزارت» به یاد درگذشتگان هنر ایران در دوران کرونا شد.

 اجرای کنسرت در تالار وحدت پس از ۲ سال/ اجرایی به یاد درگذشتگان هنر

به گزارش ممتاز نیوز، تالار وحدت برای نخستین بار پس از ۲ سال با حضور مخاطبان، میزبان کنسرت «رکوییم موتزارت»؛به یاد درگذشتگان هنر ایران در دوران کرونا شد.

 این کنسرت به همت بنیاد رودکی به رهبری «بردیا کیارس» و با همراهی «ارسلان کامکار» کنسرت مایستر، «سحر انزلی» رهبر گروه کر هاسمیک کاراپتیان، «مهدی قاسمی» رهبر گروه کر شهر تهران، «میلاد عمرانلو» رهبر گروه کر تنال و نوازندگان و خوانندگان کر ارکسترها، بود.

در این رویداد که نخستین کنسرت با حضور مخاطبان از آغاز همه گیری کرونا در تالار وحدت بود، در نماهنگی از هنرمندان درگذشته در ایام کرونا  یاد شد.

فاطمه معتمدآریا، بازیگر و استاد حسین علیزاده نیز دقایقی پیش از شروع اجرا با مخاطبان سخن گفتند.

در ادامه مراسم نماهنگی درباره تاریخچه «رکوییم موتزارت» پخش شد. در بخش پایانی، با حضور نوازندگان و گروه کر، رکوییم موتزارت اجرا و با استقبال کم‌نظیر مخاطبان مواجه شد.

جمعی از خانواده هنرمندان درگذشته مهمان این اجرا بودند.

حسین علیزاده، وارطان ساهاکیان، علی بوستان، کیاوش صاحب نسق، ابراهیم لطفی، محمد سریر، فاطمه معتمد‌آریا، رضا مرتضوی، هوشنگ کامکار، نادر مشایخی و رضا تفضلی از دیگر حاضران این اجرا بودند.

این کنسرت ۲ دی و از ساعت ۲۱ از طریق سایت بنیاد رودکی به نشانی bonyadroudaki.com در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *