احتمال اجماع اصلاح‌طلبان روی هاشمی

۱۰اردیبهشت،

حق شناس گفت: در صورت عدم حضور خاتمی به احتمال بسیار اجماع اصلاح طلبان مرکب از شورای هماهنگی و جبهه اصلاح طلبان بر روی هاشمی خواهد بود.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از مهر، محمدجوادحق شناس با تاکید بر اینکه جبهه اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری سه فاز کاری تعریف کرده است، بیان کرد: در فاز اول مکانیسم عمل این جبهه دعوت و حمایت از سیدمحمد خاتمی بوده است.

وی با اظهار اینکه در صورت محقق نشدن فاز اول در فاز دوم اصلاح طلبان به دنبال اجماع بر روی کاندیدای واحد خواهند بود، گفت: در صورت محقق نشدن اجماع اصلاح طلبان کاندیدای اختصاصی جبهه اصلاح طلبان مصطفی کوکبیان خواهد بود.

از میان خاتمی و هاشمی یکی کاندیدا خواهد شد

عضو جبهه اصلاح طلبان در خصوص احتمال کاندیداتوری خاتمی گفت: علی رغم دعوت جبهه اصلاح طلبان از وی، شخص ایشان تمایلی برای حضور در انتخابات ندارد.

حق شناس ادامه داد: در میان مشاورین خاتمی نیز دو گروه با دیدگاه کاملا متفاوت برای حضور و یا عدم حضور در انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد.

وی تاکید کرد: انتظار داریم آقای خاتمی پیش از آغاز ثبت نام نظرش را خصوص کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری بیان کند.

وی در اینباره اظهار داشت: پیش بینی می گردد از میان خاتمی و یا هاشمی یکی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود.

عضو جبهه اصلاح طلبان افزود: در صورت عدم حضور خاتمی به احتمال بسیار اجماع اصلاح طلبان مرکب از شورای هماهنگی و جبهه اصلاح طلبان بر روی هاشمی خواهد بود.

وی تاکید کرد: در این فضا بعید می دانم در صورت حضور هاشمی، کواکبیان به حضور خود به عنوان کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری ادامه دهد.

حق شناس با اظهار بی اطلاعی در مورد اقدام قطعی کواکبیان در این خصوص گفت: در صورت عدم تبعیت کواکبیان از اجماع اصلاح طلبان بر روی هاشمی ایشان دیگر کاندیدای این جبهه نخواهند بود.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
1
  1. محمود:

    می÷ذیرم

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.