احتمال تعیین سرنوشت ۲ دانشگاه جنجالی در جلسه سه شنبه شورای عالی انقلاب فرهنگی

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

موضوع ۲ دانشگاه جنجالی “جامع بین المللی” و ” آزاد اسلامی”، که این روزها بازار خبرها را داغ کرده اند، احتمال دارد در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی این هفته مورد بررسی قرار گیرند.

نخستین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی و برای اولین بار در دولت یازدهم سه شنبه هفته جاری در نهاد ریاست جمهوری برگزار می گردد.

روال ساعت برگزاری جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی بدین گونه است که جلسات در شش ماه اول سال بعد از اذان مغرب و عشاء و در شش ماه دوم سال پیش از اذان تشکیل شوند.

بر اساس اعلام شورای عالی انقلاب فرهنگی، موضوعاتی از جمله سند موسیقی، بنیاد نوشت افزار و اسباب بازی، وضعیت نخبگان، گزارش از ارائه نقشه جامع علمی کشور در دستور کار این هفته شورا قرار گرفته است.

با این حال، یکی از مسئولان شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد که در صورت تمایل اعضا، موضوع دانشگاه احمدی نژاد و دانشگاه آزاد هم می تواند خارج از دستورالعمل جلسه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

این روزها دو دانشگاه احمدی نژاد و دانشگاه آزاد اسلامی تبدیل به جنجالی ترین دانشگاههای کشور شده اند.

این روزها دانشگاه احمدی نژاد به خاطر اعضا، اساسنامه، گرفتن مجوز قطعی و سایر حاشیه ها و دانشگاه آزاد هم به خاطر خبر احتمال عزل رئیسش تبدیل به سوژه رسانه ها شده اند.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ