احتمال تغییر قیمت برخی خودروهای داخلی

مدیرکل دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از برگزاری جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو در هفته آینده خبر داد.
شهرام میرآ‌خورلو اظهار کرد: هفته آینده بعد از تعطیلات، جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو برگزار خواهد شد.

وی در خصوص دستور کار این جلسه، اظهار کرد:‌ در این جلسه با توجه به آنکه در جلسه قبلی بررسی درخواست افزایش قیمت محصولات پارس خودرو نیمه کاره ماند، در خصوص قیمت محصولات این شرکت تصمیم‌گیری خواهد شد.
مدیرکل دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ادامه داد: در خصوص باقی خودروسازان نیز در صورت به پایان رسیدن روند بررسی اسناد و مدارک ارسالی، درخواست آنها برای افزایش قیمت در جلسه طرح و در خصوص آن تصمیم‌گیری خواهد شد.
میرآخورلو در پاسخ به اینکه آیا در جلسه آتی کمیته قیمت‌گذاری با افزایش قیمت محصولات موافقت خواهد شد؟ تصریح کرد: تصمیم‌گیری در خصوص افزایش قیمت خودروها با توجه به مستندات ارائه شده و در نظر گرفتن حاشیه سود مشروع خودروساز صورت می‌گیرد، بنابراین هر زمان که لازم باشد با درخواست‌ها موافقت می‌شود.
در جلسه قبلی کمیته قیمت‌گذاری خودرو که حدود دو هفته پیش برگزار شد، این کمیته با افزایش قیمت محصولات MVM و وانت نیسان زامیاد موافقت کرد.
 

۳۹۳۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *