احتمال جدایی فرهاد مجیدی از استقلال قوت گرفت

بعد از ترک جشن استقلال توسط فرهاد مجیدی، فرزاد مجیدی از پاسخ دادن به سوالی درباره شایعه جدایی فرهاد مجیدی از استقلال طفره رفت تا به این شکل به شایعات دامن بزند.

احتمال جدایی فرهاد مجیدی از استقلال قوت گرفت

به گزارش ممتاز نیوز،  در حالی بازیکنان، کادر فنی و دیگر اعضای باشگاه استقلال در حال برگزاری جشن قهرمانی و شریک شدن آن با هواداران بودند، سرمربی استقلال زودتر از همه این جشن را ترک کرد و به رختکن رفت.

مجیدی در این فصل لیگ برتر، توانست تیمش را بدون شکست قهرمان کند و بیشترین امتیاز تاریخ یک دوره لیگ برتر را هم از آن خود و تیمش کند.

فرزاد به شایعات جدایی فرهاد دامن زد

فرزاد مجیدی بعد از تساوی بدون گل مقابل نفت مسجدسلیمان و برگزاری جشن قهرمانی در پایان فصل جاری اظهار کرد: این قهرمانی پاک را به هواداران پاک استقلال، مجموعه مدیرت و فنی تبریک می‌گویم. خوشحالیم که استقلال بعد از سال‌ها توانست قهرمان شود.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود مجیدی از استقلال جدا می‌شود، به گفتن “سوال بعد” اکتفا کرد و درباره دوری خود از این تیم از اواسط فصل گفت: برادرم اصولی داشت و به شخصه از او عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم به استقلال خدمت کنم. به خاطر مشکلاتی که داشتم باید این کار را می‌کردم. در مجموع با همه وجودم کنار استقلال هستم و تیم را دوست دارم.

فرزاد مجیدی در واکنش به اینکه فرهاد مجیدی بارها گفته بی‌ثباتی مهم‌ترین مشکل استقلال در این سال‌ها بود و ممکن است با جدایی مجیدی، باز هم استقلال دچار این مشکل شود، از پاسخ دادن طفره رفت و گفت: شب خوبی داشته باشید. قهرمانی مبارک!

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ