احتمال حضور دروگبا در بارسلونا

مهاجم قدیمی و باتجربه چلسی احتمال دارد در تابستان سال جاری به جای لیگ حرفه‌ای چین یا آمریکا به عضویت بارسلونا اسپانیا درآمده و همبازی لیونل مسی شود.

به نقل از سان، دو روز پس از آنکه اعلام شد بارسلونا برای تقویت خط آتش خود در فصل آینده گلزنانی همچون دیمیتار برباتف از منچستریونایتد و دیرک کوییت از لیورپول را مد نظر قرارداده،‌ خبرهای تازه‌‌ای در این‌باره به گوش رسید. از جمله این که مدیران کاتالان‌ها وضعیت دیدیه دروگبا را مورد بررسی قرارداده تا بلکه این مهاجم ساحل عاجی را جذب کنند.

انتشار این خبر در حالی است که تاکنون رسانه‌ها از علاقه چند تیم لیگ حرفه‌ای چین و آمریکا نسبت به مهاجم ۸ فصل گذشته آبی‌های شهر لندن خبر داده بودند.

حتی یکی،‌ دو نشریه ایتالیایی نیز عنوان کردند آ.ث‌میلان نیز علاقمند به همکاری با گلزن آفریقایی است که قراردادش تابستان به اتمام می‌رسد.

با این حال روز گذشته شنیده شد گفت‌وگوهای اولیه با مدیر برنامه‌ این گلزن بلندقامت انجام شده تا آبی‌ و اناری پوشان بودجه‌ای بالغ بر ۵ میلیون پوند بابت دو فصل همکاری با وی کنار بگذارند.

در همین ارتباط یک منبع نزدیک به قهرمان دو فصل قبل اروپا اظهار داشت: آنچه بارسا اکنون نیاز دارد، بازیکنانی با خصوصیات تهاجمی است. ستارگانی که بتوانند خیلی خوب مدافعین را تحت فشار بگذارند. از این رو مقامات تیم اسپانیایی اعتقاد دارند دروگبا چنین خصیصه‌ای داشته و می‌تواند در کوتاه مدت به تیم بسیار کمک کند.

طبقه بندی: ورزش   |   تعداد بازدید: ۴۹ نفر   |   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , بارسلونا, لیگ حرفه‌ای چین یا آمریکا

مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ