احتمال قطعی در شبکه زیرساخت در کمترین مقدار ممکن است

۲۱فروردین۱۳،

کندی سرعت و قطعی های مکرر اینترنت ربطی به شرکت ارتباطات زیرساخت نداشته بلکه این شرکت توان بسیار بالا و هزینه قابل توجهی را مصرف داشته با شبکه ای کاملا مهندسی شده داشته باشد.

مهندس مهدی خدایی مدیرکل امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر اینکه اختلالات بوجود آمده در شبکه اینترنت ربطی به شرکت زیرساخت ندارد به خبرنگار اورژانس it باشگاه خبرنگاران گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت توان بسیار بالا و هزینه قابل توجهی را مصرف داشته تا شبکه ای کاملا مهندسی شده داشته باشد این شبکه طوری طراحی شده که احتمال قطعی داخل این شبکه به حداقل ممکن برسد.

وی افزود: همچنین از زمانی که پهنای باند داخل شبکه توزیع می گردد از چندین مسیر توزیع و وارد یک شبکه می گردد و به هر سبب هر مسیری که قطع شود ترافیک از مسیرهای دیگر قابل رویت است.

مهندس خدایی با بیان اینکه احتمال قطعی در شبکه زیرساخت در کمترین مقدار ممکن است اظهار داشت: احتمال اختلال در این شبکه در حداقل خود است و می توان گفت در زنجیره تامین اینترنت تا مصرف کننده شبکه شرکت ارتباطات زیر ساخت یکی از حلقه های اصلی است.

وی یادآور شد: واسط بین این شبکه و مشترک نهایی شبکه های داخلی شرکت های مخابرات استانی و pap ها می باشند که بعضی از اختلالات مرتبط با این بخش از شبکه است. /ع۲


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *