احتمال معرفی معاون وزیر صنعت و تجارت به عنوان وزیر پیشنهادی ICT

۲۶م دیماه ،

گمانه‌زنی‌هایی دربارهٔ معرفی معاون صنعت، معدن و تجارت به عنوان وزیر تازه ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فریدون احمدی که هم‌اکنون رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است، یکی از گزینه‌های مطرح برای تصدی پست وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات است.

گمانه‌زنی‌ها دربارهٔ احتمال تصدی این پست از سوی احمدی در حالی مطرح می‌شود که وی به عنوان رییس بزرگ‌ترین سازمان معدنی کشور امروز در همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی حضور نداشت.

در پی اعلام ممنوعیت تصدی سرپرستی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی در وزارتخانه ارتباطات از سوی مجلس ۱۰ روز برای معرفی سرپرست تازه این وزارتخانه مهلت تعیین شده بود.

فریدون احمدی پیش از کسب ریاست ایمیدرو، معاون منابع انسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت بود. در همین حال یک مقام مسوول در ایمیدرو در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که آیا رییس این سازمان قرار است وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات شود، گفت: گمانه‌زنی‌هایی در این باره انجام شده اما هیچ چیز قطعی نشده است.

از سویی دیگر مقام‌های مسوول در وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات نیز در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کردند که هنوز هیچ چیز دربارهٔ وزیر تازه این وزارتخانه مشخص نشده و در عین حال انتخاب احمدی به عنوان فرد پیشنهادی این وزارتخانه از سوی رییس جمهور را نه تایید کردند و نه تکذیب.

بعد از برکناری تقی‌پور از سمت وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات تاکنون علی نیکزاد سرپرستی این وزارتخانه را برعهده داشته است.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ